Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cała kwota od Anny i Roberta Lewandowskich na walkę z koronawirusem trafi do Polski

Anna i Robert Lewandowscy przekażą milion euro na walkę z pandemią koronawirusa. - W związku z państwa zainteresowaniem informujemy, że całość kwoty zostanie przekazana na walkę z koronawirusem w Polsce - taką informację otrzymał Sport.pl od współpracownika Lewandowskich.

- Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca - mówią Lewandowscy w specjalnym oświadczeniu po tym, jak ogłosili przekazanie miliona euro na pomoc w walce z epidemią koronawirusa

Zobacz wideo Euro 2020 przełożone.

Anna i Robert Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem

- W związku z państwa zainteresowaniem informujemy, że całość kwoty zostanie przekazana na walkę z koronawirusem w Polsce - napisała nam osoba z otoczenia Lewandowskich. 

- Kwota 4 mln zł zostanie przekazana w równych wysokościach na pomoc wszystkim jednoimiennym szpitalom zakaźnym w całej Polsce. Pozostała kwota zostanie przekazana na inne cele związane z walką z epidemią. Dziś są przygotowywane stosowne dokumenty, które pozwolą na jednoczesne przekazanie środków szpitalom. Decyzja o takim rozlokowaniu środków została podjęta po konsultacji z odpowiednimi organami władzy, które koordynują walkę z koronawirusem w Polsce. W gestii władz szpitali jest wykorzystanie środków do takich celów, jakie uznają za najwłaściwsze w dzisiejszej trudnej sytuacji - informują nas współpracownicy Anny i Roberta Lewandowskich

Koronawirusem na świecie zakaziło się już blisko 300 tysięcy osób. Ponad 15 tysięcy z nich zmarło z tego powodu. Pandemia sparaliżowała świat, jaki znaliśmy, nie oszczędzając też rozgrywek sportowych. Od tygodnia nie grają europejskie ligi, a zawieszone są też m.in. Liga Mistrzów oraz Liga Europy. Z tego samego powodu o rok przełożono mistrzostwa Europy, które pierwotnie miały się odbyć latem tego roku.

Więcej o:
Komentarze (155)
Cała kwota od Anny i Roberta Lewandowskich na walkę z koronawirusem trafi do Polski
Zaloguj się
 • antypisiormax

  Oceniono 36 razy 18

  Czy polaczki zauważyły ile kasy dodatkowo dał od siebie polski koścół katolicki , biskupi i cała ta zakonna zgraja ??????
  Kto słyszał o 1 zł. z tych bilionów co zagrabili lub wyłudzili ????

 • mushkaplooyka

  Oceniono 21 razy 11

  Piękny gest. Żeby tylko rząd nie położył na tym swojej chytrej łapy!!!

 • ps11111ps

  Oceniono 14 razy 10

  Myślę, że rząd powinein coś zrobić aby ułatwić przekazywanie środków na rzecz szpitali.
  Proponuję jakąś Fundację.

  np: Fundacja Urzędowo-Centralna "Koronawirus", w skrócie ...

  Żeby nie było podejrzeń co do uczciwości zbiórki na czele powinny stać dwie osoby, które będą sobie wzajelnie patrzeć na ręce. Największą transparentność zapewni obecność kogoś z zewnątrz, najlepiej z Europarlamentu

  Proponuje zatem taki duet: LICHOCKA i KEMPA

 • antonina_zyzlo

  Oceniono 15 razy 9

  Kulczykowie dają, Lewandowscy dają, WOŚP daje..
  A kto z rządzących VIPów daje. O pijawkach kościelnych nie wspomnę, no chyba że Rydz domagający się dla siebie

  2 miliardy na TVP rocznie dzięki Dódzie i rządowi, tego nie zapominajmy

  chój w dópę temu kraju

 • darek655

  Oceniono 15 razy 9

  Budyń się zapłacze że nie na TVP.

 • hemi440

  Oceniono 8 razy 8

  Może i są momenty gdy boję się otworzyć lodówkę aby nie wyskoczyli z niej Lewandowscy. Ale w tej chwili nie ma to żadnego znaczenia. Swoje uczciwie zarobione pieniądze, przekazali na pomoc dla rodaków w tych ciężkich chwilach. Nie można również zapomnieć o ogromniej pomocy Dominiki Kulczyk oraz wielu innych lokalnych przedsiębiorcach. A czy ktoś słyszał o podobnej pomocy ze strony parafii czy biskupów ? Nieee, te czarne spasione mordy jeszcze wyciągają łapy po kasę bo im już nie starcza, podobnie jak Rydzykowi który co roku dostaje miliony od Państwa. Oby kościoły już zawsze pozostały puste.

 • litecode

  Oceniono 8 razy 8

  Jak się pojawiły pierwsze wzmianki, że ma coś dać, pisowskie kreatury lżyły go, że nie w Polsce, ale "u Niemca".
  Dziś bez żadnych przeprosin, czy cienia refleksji, ujadają, że mało, albo że też niedobrze, bo żyje tam. I żeby nadmiar jadu odpluć, to jakieś insynuacje o Tusku czy Owsiaku dodają.
  Jak ja tego pisowskiego agitatorskiego ście.wa nienawidzę.
  Generalnie nie cierpię politykierów, ale te pisowskie, to już wyjątkowo parszywe hieny.

 • iguassu

  Oceniono 18 razy 8

  Szkoda, że tak SZCZODRZE nie dziękowali wszyscy Dominice Kulczyk, która dała na walkę 20 razy więcej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX