Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zagraniczne media zachwycone gestem Lewandowskich: "Największy sukces w sezonie"

"Lewandowski w tym sezonie dał zapamiętać się na wszystkie możliwe sposoby, strzelając gole z niesamowitą częstotliwością, jednak jego najlepiej zapamiętanym sukcesem będzie podzielenie się milionem euro, jaki wraz z ciężarną małżonką przekazali na walkę z pandemią koronawirusa" - tak o geście polskiej pary napisało włoskie "Sky Sports."

W sobotę Anna i Robert Lewandowski przekazali milion euro na walkę z pandemią koronawirusa. - Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca - mówili Lewandowscy

Zobacz wideo Balotelli zaimponował wypowiedzią o koronawirusie!

Zagraniczne media chwalą Lewandowskich

Ich gest nie umknął nie tylko polskim, ale też zagranicznym mediom, które równie chętnie komentowały decyzję naszego napastnika oraz jego żony. "Po Leonie Goretzce i Joshule Kimmichu kolejna gwiazda Bayernu sięgnęła głęboko do kieszeni, aby pomóc w kryzysie wywołanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa" - czytamy w "Bildzie".

"Napastnik Bayernu i jego żona, znana z sukcesów w karate oraz z prowadzenia bloga na temat zdrowego odżywiania, przekażą milion euro" - to z kolei słowa "AS-a".

"Lewandowski w tym sezonie dał zapamiętać się na wszystkie możliwe sposoby, strzelając gole z niesamowitą częstotliwością, jednak jego najlepiej zapamiętanym sukcesem będzie podzielenie się milionem euro, jaki wraz z ciężarną małżonką przekazali na walkę z pandemią koronawirusa" - tak napisało zaś włoskie "Sky Sports."