Media: Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu! Chce go inny klub

Zlatan Ibrahimović nie przedłuży kontraktu z Milanem, który wygasa 30 czerwca - informuje "SportMediaset". Szwed jest rozżalony niedawnym zwolnieniem Zvonimira Bobana.

W czwartek wieczorem 38-letni Zlatan Ibrahimović opuścił Mediolan prywatnym odrzutowcem i poleciał do Szwecji. Jak informuje "SportMediaset", wiele wskazuje na to, że zdecydował się nie przedłużać umowy z Milanem, która wygasa 30 czerwca.

Zlatan Ibrahimović odejdzie rozżalony zwolnieniem Bobana?

10 meczów, cztery gole i asysta - tak prezentuje się bilans Ibrahimovicia w Milanie, do którego trafił w styczniu, po tym, jak wygasła jego umowa z Los Angeles Galaxy. Dlaczego Szwed chce odejść z Milanu? Napastnik miał być rozżalony faktem, że klub pożegnał Zvonimira Bobana, jednego z dyrektorów sportowych. "SportMediaset" twierdzi, że Zlatan albo zakończy karierę, albo trafi do Napoli, gdzie chce go pozyskać Gennaro Gattuso, przyjaciel Szweda. Z kolei kilka dni temu pojawiła się informacja, że Milan postara się kupić Arkadiusza Milika.

Zobacz wideo Balotelli zaimponował wypowiedzią o koronawirusie!

Treningi Milanu zostały zawieszone do 23 marca. Po 26 kolejkach Serie A Milan zajmuje siódme miejsce, a liderem jest Juventus, który wyprzedza Lazio i Inter Mediolan.

Ibrahimović grał też w takich klubach jak: Malmo, Ajax Amsterdam, Juventus, Inter Mediolan, Barcelona, Paris Saint Germain, Manchester United i Los Angeles Galaxy.

Więcej o: