Legendarny Falcao miażdży internetowy "challenge". "To jakieś bzdury!"

W obliczu pandemii koronawirusa piłkarze szukają sobie nowych zajęć. Jednym z najbardziej popularnych jest w ostatnim czasie żonglowanie rolką papieru toaletowego. Gwiazda futsalu, Falcao, nazywa ten "challenge" absurdalnym i nie ma zamiaru brać udziału w tej akcji.

Falcao to jeden z najlepszych piłkarzy w historii futsalu (piłka nożna halowa pięcioosobowa - przyp. red.). Brazylijczyk bardzo krytycznie podchodzi do nowego wyzwania, które jest w obliczu pandemii na czasie.

Zobacz wideo Felipe Melo wygrał wyzwanie po tym, co zrobił z rolką papieru

W mediach społecznościowych wielu piłkarzy wstawia filmy, na których żongluje rolkami papieru toaletowego. Dani Alves, Vinicius Junior, Lionel Messi czy też Marta biorą udział w tej inicjatywie po to, aby ludzie zostali w domu i zapobiegali rozpowszechnianiu się koronawirusa.

Legenda futsalu, Falcao, szczerze o "toilet paper challenge"

Falcao uważa, że ten "challenge" jest absurdalny. Legenda futsalu nie ma zamiaru przyłączać się do tego wyzwania. 42-letni Brazylijczyk twierdzi, że jest wiele innych sposobów, aby nakłonić ludzi do pozostawania w domach. - Uważam, że możemy w bardziej pouczający sposób przekazywać interesujące informacje, a nie skupiać się na całej sprawie poprzez takie bzdury jak żonglowanie papierem toaletowym - powiedział Falcao, cytowany przez portal marca.com.

Falcao zwraca uwagę na fakt, że w wielu krajach na całym świecie z powodu pandemii koronawirusa brakuje papieru toaletowego, po tym jak ludzie zaczęli gromadzić masowo zapasy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.