Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Anna i Robert Lewandowscy przekażą pieniądze na walkę z pandemią koronawirusa

Anna i Robert Lewandowscy przekażą milion euro na walkę z pandemią koronawirusa. - Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni - mówią Lewandowscy w specjalnym oświadczeniu.

Anna i Robert Lewandowscy przyłączyli się do walki ze światową pandemią koronawirusa. Lewandowscy przekażą na ten cel milion euro!

Zobacz wideo Top 5 goli Roberta Lewandowskiego w sezonie 19/20 [ELEVEN SPORTS ]

Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem

- Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca - mówią Lewandowscy.

- Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni - dodają. Z naszych informacji wynika, że zadeklarowanie tej kwoty to gest niezwiązany z akcją #WeKickCorona, zainicjowaną przez Joshuę Kimmicha i Leona Goretzkę, kolegów Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium. Więcej szczegółów tego zadeklarowanego wsparcia Lewandowscy mają podać w najbliższych dniach.

Koronawirusem na świecie zakaziło się już blisko 300 tysięcy osób. Ponad 11 tysięcy z nich zmarło z tego powodu. Pandemia sparaliżowała świat, jaki znaliśmy, nie oszczędzając też rozgrywek sportowych. Od tygodnia nie grają europejskie ligi, a zawieszone są też m.in. Liga Mistrzów oraz Liga Europy. Z tego samego powodu o rok przełożono mistrzostwa Europy, które pierwotnie miały się odbyć latem tego roku. Robert Lewandowski za sezon gry w Bayernie Monachium otrzymuje 15 mln euro.

Więcej o:
Komentarze (394)
Anna i Robert Lewandowscy przekażą pieniądze na walkę z pandemią koronawirusa
Zaloguj się
 • saynotopis

  Oceniono 58 razy 38

  To jest wlasnie roznica pomiedzy bycie czlowiekiem, a duchownym polskiego kosciola katolickiego.

 • montagnes44

  Oceniono 48 razy 34

  Ale Rydzyk przecież też prosi o pieniążki. I nic? Panie Robercie, jak tak można?

 • blechtrommel

  Oceniono 36 razy 22

  Brawo. Gdyby tak każdy Polak z dużymi pieniędzmi pomógł finansowo... Tyle co złodzieje z PiS dali na propagandę może by się nie uzbierało, ale zawsze pomogłoby szybciej uporać się z pandemią.

  Powinien być też wspólny apel autorytetów do szkodników z rządu, żeby nie igrali zdrowiem i życiem Polaków tylko po to, żeby Duda dostał drugą kadencję.

 • lina555

  Oceniono 22 razy 18

  Tylko dlaczego ludzie muszą się zrzucać na to, co powinno być z podatków? Ale podatki idą na TVPiS! Wyrazy szacunku dla Lewandowskich.

 • true_lysander

  Oceniono 17 razy 17

  A co zrobił największy po Agencji Mienia Rolnego właściciel ziemski w Polsce , posiadający i wynajmujący oraz dostający dotacje unijne na 130.000 ha co rok? (+ masa nieruchomości), o sumarycznej wartości kilkunastu miliardów PLN? - Kościół Katolicki w Polsce?
  Zaczął transmitować msze online i modlić się za zdrowie owieczek oraz zwiększył liczbę mszy na których zbierana jest taca ... z przeznaczeniem, na cele Kościoła.
  Żyg.

 • mlehc

  Oceniono 19 razy 15

  Nie pierwszy raz Lewandowscy dają pieniądze na cele charytatywne, na szczytne cele. Co najważniejsze dają swoje, a nie cudze,
  jak większość "darczyńców".

 • mppmpp

  Oceniono 18 razy 14

  A ja uczciwie płace podatki w Polsce, i w ten sposón wsperam lekarzy i pielęgniarki. Pozdrawiam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX