Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mistrz świata: Boję się, że nie wrócę do gry w piłkę. Tutaj wszyscy żyją po swojemu

- Boję się, że już nie wrócę do gry w piłkę - zdradził Adil Rami, mistrz świata z 2018 roku z reprezentacją Francji. Piłkarz niedawno przeniósł się do Rosji.

W lutym Adil Rami niespodziewanie przeniósł się z Fenerbahce do rosyjskiego FC Soczi. Francuski mistrz świata z 2018 roku zdecydował się na transfer do ówczesnej... ostatniej drużyny ligi (Rami wcześniej grał w takich klubach jak Lille, Valencia, Milan, Sevilla czy Marsylia).

Zobacz wideo Koronawirus paraliżuje świat sportu. Jakie imprezy odwołano?

- Liga została zawieszona i myślę, że zawieszenie potrwa dłużej, niż się zakłada. Słucham lekarzy, już wcześniej mogłem przedsięwziąć środki bezpieczeństwa. W Soczi nie ma kwarantanny, choć w klubie powiedziano nam, byśmy unikali zatłoczonych miejsc. Musimy też zwracać uwagę na naszą dietę - powiedział Adil Rami w rozmowie z RMC Sport.

Adil Rami boi się o swoją przyszłość

- Mam jednak mały problem. Nikt nie siedzi w domu, wszyscy żyją po swojemu. Ale powrót do Francji byłby trudny. Mam ważny kontrakt z Soczi, mam 34 lata... Nigdy nie wiadomo, jak potoczy się podróż, kwestie kwarantanny. Boję się, że już nie wrócę do gry w piłkę. To trudna sytuacja, bo tęsknię za dziećmi. Ale będę cierpliwie czekał i zobaczę, co się stanie - dodał mistrz świata z 2018 roku.

Więcej o:
Komentarze (8)
Mistrz świata: Boję się, że nie wrócę do gry w piłkę. Tutaj wszyscy żyją po swojemu
Zaloguj się
 • snietymikolaj

  Oceniono 14 razy 12

  Dzień bez narzekania kopaczy dniem straconym... Dane:średnia kopacza w UE miesięcznie to 12 ooo eur wiec naprawdę wszyscy a już na pewno w GW im współczujecie. Szkoda, ze nie żałujecie lekarzy, pielęgniarki, Sprzedawców, , kierowców i innych zawodów, które zapierdzielajcie za dużo niższe pensje. Żenada !!!

 • stareradio

  Oceniono 5 razy 3

  Kolejny biedny piłkarzyk z miesięczna pensja na poziomie dwuletnich zarobków pielęgniarki.

 • marrob

  Oceniono 1 raz 1

  Kolejny który zderzył się z rosyjską cywilizacją :))))) Rosjanie myślą w ten sposób zupełnie serio. Oni myślą że coś wnoszą dla swiata :))) Z jednej strony bomby atomowe z drugiej 17% domów w Rosji nie ma toalet (w Polsce 0,13%)i Wciąż ten smród onuc.....

 • buraczyk

  Oceniono 1 raz 1

  Jak pracowałem jeszcze W Związku Radzieckim wszyscy leczyli i odkażali się z wirusów wódką Stolicznaja i kiszonym czosnkiem przynajmniej dużą główką kiszonego czosnku do półlitry.

 • oldshatterhand.pl

  Oceniono 6 razy 0

  Dwa komentarze tutaj a jadu jakby od setki ludzi conajmniej.

 • vicenteolivio

  Oceniono 6 razy -2

  Ten koleżka nigdzie nie rozegrał dobrego sezonu. W każdym klubie miał chwile niezłej gry, a potem zjazd w dół. Nie dziwię się, że gra w coraz gorszych klubach i zmienia je jak rękawiczki. Nastepny krok: Katar lub jakieś Chiny. A nie, Chiny nie, bo gość śmiertelnie boi się Koronawirusa i wyjścia z domu... W sumie to chyba jednak Katar też nie, bo musiałby wyjść na ulicę w Soczi i udać się na lotnisko... pamiętam go z czasów gry w Valencii, był cipkowaty i taki jakiś misiowaty, i widzę, że dalej jest płaczkiem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX