Trwa rozbudowa kolejnego polskiego stadionu. Na budowie pracuje od 80 do 90 osób

Rozbudowa stadionu ŁKS-u Łódź nie jest zagrożona. Na placu budowy pracuje cały czas od 80 do 90 osób. - Wszystkie kontrakty budowlane są realizowane zgodnie z harmonogramami prac - informuje firma Mirbud S.A., wykonawca trzech brakujących trybun na stadionie ŁKS-u.

Koronawirus nie torpeduje rozbudowy stadionu ŁKS-u Łódź. Pracę idą pełną parą, a budowa trzech brakujących trybun nie jest zagrożona - informuje "Dziennik Łódzki". Potwierdza to firma Mirbud S.A., która prowadzi prace na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej w Łodzi.

Zobacz wideo Piłkarze nie chcieli grać! Bali się o swoje zdrowie

- W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą wystąpienia pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce Zarząd Mirbud S.A. informuje, że wszystkie kontrakty budowlane są realizowane zgodnie z harmonogramami prac. Nie występują utrudnienia związane z dostępem do materiałów budowlanych, ekip budowlanych czy jakiekolwiek inne okoliczności, które w sposób znaczący mogłyby opóźnić realizację zawartych kontraktów - zapewnia zarząd w specjalnym komunikacie.

"Dziennik Łódzki" informuje, że na budowie pracuje od osiemdziesięciu do dziewięćdziesięciu osób, a postępy prac widać doskonale w tym materiale wideo:

 

Przypomnijmy, że na stadionie ŁKS-u gotowa jest tylko jedna trybuna. Koszt dobudowania kolejnych trzech przekroczy 100 mln złotych. W tym roku firma budowlana ma do dyspozycji budżet w wysokości 19,4 mln zł. W latach 2021-2022 około 104 mln zł.

Więcej o: