Niezwykły gest Andreei Hanki! Żona piłkarza Cracovii pomaga Polakom

Andreea Hanca przekazała ponad dwa tysiące butelek z wodą krakowskiemu szpitalowi im. Żeromskiego. Żona Sergiu Hanki, piłkarza Cracovii, wsparła w ten sposób Polaków w walce z koronawirusem.

Koronawirus rozprzestrzenia się w Polsce. Liczba zakażonych rośnie z dnia na dzień, a w szpitalach zaczyna brakować maseczek, płynów do dezynfekcji, ale też wody dla pacjentów i personelu. Sytuacja w naszym kraju poruszyła Andreę Hankę, która przekazała w piątek ponad dwa tysiące butelek wody krakowskiemu szpitalowi im. Żeromskiego.

To dar od całej rodziny Sergiu Hanki, rumuńskiego piłkarza Cracovii, który jest jedną z najważniejszych postaci w zespole Michała Probierza i jedną z gwiazd ekstraklasy.

Zobacz wideo Mariusz Mowlik o sytuacji w Kuwejcie! 5 lat więzienia i prawie 700 tysięcy złotych grzywny

Andreea Hanca przekazała ponad dwa tysiące butelek płynu do dezynfekcji

Rodzina piłkarza Cracovii często angażuje się w pomoc chorym i potrzebującym. Głównie w Rumunii, ale też w naszym kraju.

Sergiu Hanca trafił do ekstraklasy w styczniu 2019 roku. Wcześniej był piłkarzem Dinama Bukareszt, na koncie ma cztery mecze w reprezentacji Rumunii. Jego kontrakt z Cracovią obowiązuje do czerwca 2022 roku.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: