#4Fpomaga, pomagaj razem z nami!

Marka 4F do tej pory uszyła i przekazała Szpitalowi MSWiA w Warszawie ponad 500 sztuk fartuchów medycznych i 300 sztuk gogli. W związku z pandemią, od 14.03.2020 do odwołania 20% obrotu ze sklepu internetowego www.4F.pl zostanie przekazane na walkę z nowym koronawirusem

- Jako marka globalna podejmujemy środki, aby możliwie jak najbardziej wspierać służbę zdrowia, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Zdecydowaliśmy się przekazać 20% naszego obrotu ze sklepu internetowego, który pozostaje dla Państwa otwarty, na pomoc dla największego szpitala zakaźnego w Polsce – Szpitala MSWiA. Do tej chwili przekazaliśmy również 300 sztuk gogli, które mają zabezpieczyć medyków przed ewentualnym zarażeniem. - mówi Igor Klaja, Prezes OTCF S.A, do którego należy marka 4F. 

W ramach akcji #4Fpomaga #4Ftrenujzdomu na stronie internetowej zostały również udostępnione filmy treningowe z udziałem ambasadorów i trenerów marki 4F, aby każdy entuzjasta aktywności fizycznej mógł bezpiecznie trenować z domu. 

18 marca do przedsprzedaży w sklepie internetowym www.4F.pl trafiły koszulki-cegiełki, z których zysk w całości zostanie przekazany na zakup lub produkcję odzieży ochronnej, takiej jak fartuchy, maseczki czy ochraniacze na buty. Akcja została uruchomiona do dnia 15 kwietnia z możliwością przedłużenia.

Więcej o: