Wygrał wyzwanie po tym, co zrobił z rolką papieru. Zawstydził nawet Peszkę

Kolejni piłkarze biorą udział w "Toilet Paper Challenge". Zawstydził ich wszystkich Brazylijczyk Felipe Melo, który zaprotestował przeciw całej akcji.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że rozgrywki sportowe w niemal całej Europie zostały zawieszone. W mediach społecznościowych szybko pojawiły się pomysły jak spędzać wolny czas, który powstał w związku z prośbą rządu o pozostanie w domach. Jednym z nich jest "Toilet Paper Challenge", polegający na wykonaniu tricków piłkarskich, korzystając z rolki papieru toaletowego.

Zobacz wideo Felpie Melo wygrał "toilet paper challenge"

Felipe Melo zawstydził Sławomira Peszkę

Przeciwko tej akcji zaprotestował Brazylijczyk Felipe Melo. Były piłkarze Interu Mediolan wykonał trick inaczej niż wszyscy i umieścił nagranie na Twitterze. - Zajmijmy się koronawirusem. Ściśle przestrzegajmy wytycznych WHO i innych agencji zdrowia. Walczmy razem z niewidzialnym zagrożeniem - napisał Melo.

W Polsce udział w tej akcji wziął m.in. Sławomir Peszko. Reprezentant Polski postanowił położyć rolkę na głowie swojego syna. Gdy ta zaczęła się zsuwać z jego głowy, postanowił ją poprawić. Zanim jednak to zrobił, Peszko zdążył szybko i mocno ją kopnąć, wywołując falę komentarzy w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Mistrzostwa Europy przełożone! Konsekwencje koronawirusa w sporcie
Więcej o: