Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Żona Jose Callejona atakuje starszych ludzi. "Robimy to dla was i nie obchodzi was to?"

Żona Jose Callejona opublikowała na Instagramie nagranie, w którym atakuje mieszkańców Neapolu w podeszłym wieku z powodu lekceważenia przez nich zasad określonych przez włoski rząd.

Izolacja domowa z powodu koronawirusa dotknęła we Włoszech już właściwie wszystkich, w tym m.in. Martę Ponsati Romero, żonę Jose Callejona, piłkarza Napoli. W poniedziałek wieczorem opublikowała ona nagranie na Instagramie, w którym zaatakowała mieszkańców Neapolu za sposób, w jaki podeszli do zasad określanych przez włoski rząd.

Zobacz wideo Mistrzostwa Europy przełożone! Konsekwencje koronawirusa w sporcie

Żona Jose Callejona: Starsi ludzie kręcą się wokół, jakby nic się nie wydarzyło

- Uważam za skandal, że moja rodzina jest w domu od tygodnia, moje córki nie mogą się opalać i biegać do parku. Ja opuszczam dom tylko po zakupy, ale widzę, że wielu starszych ludzi kręci się wokół, jakby nic się nie wydarzyło. Robimy to dla was i nie obchodzi was to? - podkreśliła żona napastnika Napoli.

W ten sposób zwróciła uwagę na nieodpowiedzialne zachowanie wielu Włochów, którzy przez długi czas nie reagowali na błyskawicznie rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa. Pomimo ostrzeżeń włoskiego rządu, nikt nie zwracał uwagi na ogromne zagrożenie, którego padli ofiarami. Aktualnie we Włoszech potwierdzono ponad 31,5 tysiąca przypadków zakażenia koronawirusem, z czego ponad 2,5 tysiąca zakończyło się śmiercią.

Więcej o: