Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejna liga na świecie przerywa rozgrywki. I to do odwołania

Liga meksykańska została zawieszona do odwołania. - Wznowienie działalności zostanie ustalone w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia Rządu Federalnego - czytamy w komunikacie La Liga MX.

Większość lig w Europie - poza ukraińską, węgierską, rosyjską, turecką - została już zawieszonych z powodu pandemii koronawirusa. Ale rozgrywki zostają wstrzymane także w innych rejonach świata. Przyszedł czas na Meksyk. - Liga zostaje zawieszona do odwołania. Wznowienie działalności zostanie ustalone w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia Rządu Federalnego - czytamy w komunikacie La Liga MX, gdzie w tym sezonie rozegrano dopiero 10 kolejek.

Zobacz wideo Balotelli zaimponował wypowiedzią o koronawirusie! "Nie kojarzy mi się z rozsądkiem"

MLS zawieszone od czterech dni

Przypomnijmy, że w Ameryce Północnej od czterech dni zawieszona jest także MLS. Na razie na 30 dni, ale już teraz w Stanach Zjednoczonych pisze się, że jest mało prawdopodobne, by do tego czasu kryzys związany z pandemią został zażegnany. Bo sytuacja staje się coraz poważniejsza. Według lekarza Kongresu Briana Monahana liczba zakażonych koronawirusem wyniesie w USA od 70 mln do 150 mln osób.

Więcej o: