Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Artur Boruc zabrał głos na temat swojej kwarantanny. "Bardzo dziwna sytuacja"

Artur Boruc i czterech członków sztabu szkoleniowego Bournemouth przebywa na kwarantannie. Polski bramkarz napisał do kibiców specjalną wiadomość.

W piątek pojawiła się informacja, że Artur Boruc i czterech członków sztabu szkoleniowego Bournemouth trafili na kwarantannę. Angielski klub tłumaczył, że choć u nikogo nie stwierdzono koronawirusa, to ze względów bezpieczeństwa zdecydowano się na takie działanie. 

Artur Boruc zabrał głos na temat swojej kwarantanny

W poniedziałek sprawę skomentował sam Boruc. - Nie miałem jeszcze testu i szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy w ogóle go przejdę. Bardzo dziwna sytuacja, ale próbuję znaleźć powód. Pewnego dnia tajemnica zostanie rozwiązana. Czujemy się lepiej i wygląda na to, że izolacja działa. Daj sobie szansę i daj szansę innym - napisał piłkarz na Instagramie.

Były reprezentant Polski i jego partnerka mieli objawy charakterystyczne dla koronawirusa. - Bardzo dziękujemy za wsparcie i troskę. Z dnia na dzień czujemy się troszkę lepiej. Odpoczynek w gronie najbliższych to najlepsze lekarstwo. Szczerze polecamy - napisała w niedzielę Sara Boruc na Instagramie.

Zobacz wideo Zobacz, jak koronawirus paraliżuje sport:
Więcej o:
Komentarze (5)
Artur Boruc zabrał głos na temat swojej kwarantanny. "Bardzo dziwna sytuacja"
Zaloguj się
 • ritzy

  Oceniono 1 raz 1

  Dałbym głowę, że "partnerka" Boruca jest jego żoną. Redaktorku DS, słowo "żona" ciągle funkcjonuje w polskiej kulturze i języku. Ja wiem, że Wy zmieniacie świat, ale może trochę zwolnijcie...

 • wilkowaty

  0

  Coś mi tu pachnie „ mitu”...

 • sqlap72

  0

  To bardzo ważna wiadomość, że Borubal czuje się dobrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX