Wstrząsające słowa Łukasza Fabiańskiego o podejściu Anglików do pandemii koronawirusa

- Mam wrażenie, że nasze zdrowie nie jest tu dla wszystkich istotne, będzie dążenie do tego, żebyśmy wrócili na boiska jak najszybciej - przyznał Łukasz Fabiański, bramkarz reprezentacji Polski i West Hamu United, w programie Liga+Extra w Canal+.

Łukasz Fabiański był jednym z gości specjalnego wydania programu "Liga+Extra" w Canal+. Reprezentant Polski i piłkarz West Hamu United przyznał, że Anglicy nie podchodzą poważnie do pandemii koronawirusa. - Odbyły się półmaratony, w których pobiegło sporo osób. Nastrój jest lekceważący, nie do końca wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jakie jest zagrożenie. Jestem sfrustrowany tym, jak ten rząd podchodzi do sprawy - przyznał Fabiański.

Łukasz Fabiański: Jest duża frustracja

Rozgrywki Premier League są zawieszone, ale początkowo władze ligi chciały grać. Dopiero dodatni wynik testu na koronawirusa u Mikela Artety, szkoleniowca Arsenalu, spowodował zawieszenie rozgrywek. - Jest duża frustracja wśród piłkarzy. Każdy ma wrażenie, że podejście do sprawy jest lekceważące. Mam wrażenie, że nasze zdrowie nie jest tu dla wszystkich istotne, będzie dążenie do tego, żebyśmy wrócili na boiska jak najszybciej - zaznaczył 34-letni bramkarz w programie "Liga+Extra".

Rozmowę z Łukaszem Fabiańskim możecie obejrzeć tutaj:

Więcej o: