Zbigniew Boniek skomentował stan zdrowia Bartosza Bereszyńskiego. "Wielu z nas będzie miało wirusa"

"To prawie normalne przy takim rozwoju wirusa. Bartek czuje się dobrze (sprawdzone)" - tak na Twitterze do stanu zdrowia Bartosza Bereszyńskiego odniósł się prezes PZPN Zbigniew Boniek.

- Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu - napisał na swoim Instagramie Bartosz Bereszyński.

Zobacz wideo "Euro 2020 to przepis na film katastroficzny. Może być grubo" [SEKCJA PIŁKARSKA]"

Boniek skomentował stan zdrowia Bereszyńskiego

Sampdoria Genua poinformowała w piątek, że w sumie pięciu zawodników ma pozytywny wynik testu na koronawirusa. Niestety, w sobotę kolejnych dwóch piłkarzy zostało zdiagnozowanych pozytywnie. Wśród nich jest Bereszyński.

Stan zdrowia reprezentanta Polski skomentował prezes PZPN Zbigniew Boniek. "A ja nie jestem w szoku, to prawie normalne przy takim rozwoju wirusa. Bartek czuje się dobrze ( sprawdzone). Nastawmy się na to, ze wielu z nas będzie miało wirusa i 90-95% tego wcale nie odczuje" - napisał na Twitterze.

Więcej o: