Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Był piłkarz Liverpoolu krytykuje wiceprezes West Hamu. "Porównajcie słowa Kloppa i tej pani"

- Ludzie piłki nożnej wymyślili mistrzostwa świata w grudniu 2022 roku, więc na pewno poradzą sobie też z organizacją przyszłego sezonu - powiedział Jamie Carragher. Były piłkarz Liverpoolu skrytykował słowa wiceprezes West Hamu United, która stwierdziła, że z powodu koronawirusa sezon w Premier League powinien zostać unieważniony.

- Premier League ma nadzieję, że trzytygodniowa przerwa pozwoli rozwiązać problem. Według mnie to jednak tylko marzenia. Piłka nożna w Anglii weszła w najgorszy moment od 75 lat. Wszystko wskazuje na to, że lig nie da się dokończyć. Co jeśli tak się stanie? Jedyną rozsądną i słuszną decyzją byłoby uznanie sezonu za nieważny - napisała w rubryce w "The Sun" wiceprezes West Hamu United Karren Brady.

Zobacz wideo Chelsea - Liverpool 2:0. Wszystkie bramki [ELEVEN SPORTS]

Brady dodała, że uznanie sezonu za nieodbyty byłoby wielkim ciosem dla Liverpoolu, który ma wielką przewagę w tabeli, a na mistrzostwo kraju czeka od 1990 roku. Według niej nie ma jednak innego sposobu na rozwiązanie problemu koronawirusa w Premier League. Rozgrywki zostały zawieszone po tym, jak Mikel Arteta i Callum Hudson-Odoi otrzymali pozytywne wyniki testów na niego.

Carragher krytykuje wiceprezes West Hamu

- Spójrzcie na słowa Juergena Kloppa i porównajcie je do wypowiedzi tej pani - powiedział były zawodnik Liverpoolu, a obecnie ekspert Sky Sports, Jamie Carragher. - Jedynym uczciwym rozwiązaniem tego problemu będzie dokończenie rozgrywek w momencie, gdy wirus ustąpi i będzie to możliwe. Ludzie piłki nożnej wymyślili mistrzostwa świata w grudniu 2022 roku, więc na pewno poradzą sobie też z organizacją przyszłego sezonu - dodał Anglik.

Zespół Kloppa ma aż 25 punktów przewagi nad Manchesterem City. Chociaż drużyna Pepa Guardioli ma jeden mecz rozegrany mniej, to jej szanse na obronę mistrzowskiego tytułu są tylko matematyczne. Liverpool od mistrzostwa kraju dzielą tylko dwie wygrane.