Kibice piłkarscy będą mieli co oglądać! Dwa niesamowite mecze

W sobotę o 20.30 Polska - Niemcy z 2014 roku, w niedzielę o 20.30 Polska - Holandia z 1975 roku. PZPN wpadł na pomysł, by przypomnieć kibicom historyczne mecze.

Społeczeństwo angażuje się w pomaganie starszym i akcję #zostańwdomu. Do akcji dołączył także PZPN, który zachęca, by w weekend obejrzeć historyczne mecze reprezentacji Polski. Odtwórz wspomnienia - PZPN namawia kibiców, dla których przygotował nietypową propozycję.

Zobacz wideo Balotelli zaimponował wypowiedzią o koronawirusie! "Nie kojarzy mi się z rozsądkiem"

Kibice będą mieli co oglądać! Dwa wyjątkowe mecze

W związku z nadzwyczajną sytuacją i odwoływaniem meczów piłkarskich, PZPN wychodzi do kibiców z propozycją wspólnego oglądania historycznych meczów naszej reprezentacji on-line. Zapraszamy w sobotę i niedzielę o godz: 20:30 na Facebooka i YouTube "Łączy nas Piłka" - napisał na Twitterze sekretarz generalny związku Maciej Sawicki.

W sobotę PZPN chce przypomnieć kibicom mecz, w którym Polacy po raz pierwszy w historii pokonali Niemcy. Był to mecz w ramach eliminacji Euro 2016 (2:0), a Niemcy byli ówczesnymi mistrzami świata. W niedzielę odbędzie się transmisja spotkania Polska - Holandia z 1975 roku; w jednym z najlepszych meczów w historii naszej kadry ekipa Kazimierza Górskiego rozbiła rywali aż 4:1.

Choć oficjalne decyzje w UEFA jeszcze nie zapadły, wszystko wskazuje, że marcowe mecze reprezentacji z Finlandią (27 marca we Wrocławiu) i Ukrainą (31 marca w Chorzowie) nie odbędą się, a zgrupowanie kadry zostanie całkowicie odwołane.

Więcej o:
Copyright © Agora SA