Juergen Klopp napisał wiadomość do kibiców Liverpoolu. "To żaden wybór"

Juergen Klopp napisał specjalną wiadomość do kibiców Liverpoolu. - Piłka nożna wydaje się być najważniejszą z najmniej ważnych rzeczy. Dzisiaj mecze piłkarskie przestały mieć znaczenie. Wybór między futbolem, a dobrem ogółu społeczeństwa to żaden wybór - przekonuje niemiecki trener.

Jak poinformowały władze Premier League, trwający sezon najwyższego, jak i pozostałych poziomów rozgrywkowych w kraju został zawieszony do 3 kwietnia ze względu na zagrożenie spowodowane rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Zobacz wideo Balotelli zaimponował wypowiedzią o koronawirusie!

Juergen Klopp napisał specjalną wiadomość do kibiców Liverpoolu

Liderem po 29 kolejkach jest Liverpool, który pewnie kroczy po mistrzostwo Anglii. Trener "The Reds" Juergen Klopp napisał specjalną wiadomość do kibiców. - Przede wszystkim wszyscy musimy zrobić wszystko, aby się wzajemnie chronić. Tak powinno być codziennie, ale w tej chwili ma to większe znaczenie niż kiedykolwiek. Piłka nożna wydaje się być najważniejszą z najmniej ważnych rzeczy. Dzisiaj mecze piłkarskie przestały mieć znaczenie. Wybór między futbolem, a dobrem ogółu społeczeństwa to żaden wybór - napisał Klopp

- Jestem trenerem zespołu, ale w tej chwili mogę tylko doradzać, byście postępowali zgodnie z radami ekspertów i dbali o sobie. Postawcie swoje zdrowie i innych na pierwszym miejscu. Nie podejmujcie żadnego ryzyka - dodał niemiecki trener.

Więcej o:
Copyright © Agora SA