Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Artur Boruc i czterech innych pracowników Bournemouth poddanych kwarantannie. "Działanie prewencyjne"

Przedstawiciele Bournemouth ogłosili, że pięciu pracowników ich klubu zostało poddanych kwarantannie. Nie wiadomo, ilu piłkarzy znajduje się w tej piątce, ale na pewno jest wśród nich Artur Boruc. Żadna osoba poddana kwarantannie nie ma jednak koronawirusa. Testy na jego obecność wyszły negatywnie, ale klub podjął działania prewencyjne, które mają chronić wszystkich graczy i pracowników.

W czwartek kwarantanny piłkarzy Arsenalu i Chelsea, w piątek podobna sytuacja w Evertonie. Teraz do trójki wymienionych klubów dołącza Borunemouth, którego pięciu pracowników zostanie odizolowanych od reszty klubu.

Artur Boruc i czterech innych pracowników Bournemouth poddanych kwarantannie. "Działanie prewencyjne"

Przedstawiciele Borunemouth poinformowali, że z powodu objawów koronawirusa odizolowanych zostanie pięciu ich pracowników. Nie wiadomo dokładnie, ilu z nich to piłkarze, ale wiadomo, że wśród odizolowanej piątki jest przynajmniej jeden gracz - Artur Boruc. Reprezentant Polski znalazł się w grupie osób mających objawy podobne do koronawirusa, dlatego został poddany testom. Te nie wykazały w jego organizmie obecności wirusa, ale władze klubu i tak zdecydowały się na kwarantannę, podejmując działania prewencyjne.

Zobacz wideo