Kolejny mecz Premier League nie dojdzie do skutku! Trzeci klub poddany kwarantannie

Jeden z piłkarzy Evertonu ma objawy koronawirusa. W związku z tym cała drużyna zostanie poddana kwarantannie i w najbliższych dniach nie będzie mogła kontaktować się z innymi osobami. To oznacza, że trzeci mecz najbliższej kolejki Premier League nie dojdzie do skutku.

"Everton może potwierdzić, że jako środek zapobiegawczy cała drużyna i sztab szkoleniowy zostaną poddani kwarantannie. Decyzja została podjęta po tym, jak jeden z piłkarzy zgłosił objawy zgadzające się z objawami koronawirusa. Klub jest w stałym kontakcie z graczem i obserwuje samopoczucie pozostałych członków klubu" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu angielskiego klubu.

Kolejny mecz Premier League nie dojdzie do skutku! Trzeci klub poddany kwarantannie

Premier League co prawda jeszcze nie skomentowała sytuacji, ale już teraz wiadomo, że mecz Evertonu w ramach 30. kolejki Premier League nie dojdzie do skutku. W poniedziałek drużyna Carlo Ancelottiego miała zmierzyć się z Liverpoolem. To trzecie spotkanie angielskiej ekstraklasy, które nie zostanie rozegrane przez koronawirusa. Wcześniej odwołano starcia Arsenalu z Brighton i Chelsea z Aston Villą. Wszystko dlatego, że kluby z Londynu także objęto kwarantanną. W pierwszym koronawirusa wykryto bowiem u trenera, Mikela Artety, a w drugim u zawodnika, Calluma Hudsona-Odoia.

Więcej o: