Piłkarz Manchesteru City pod kwarantanną! Mógł zostać zakażony koronawirusem

Zawodnik Manchesteru City, Benjamin Mendy mógł zostać zakażony koronawirusem. Jak poinformował "The Standard", piłkarz sam zorganizował kwarantannę. Chorobą mógł się zakazić od jednego z członków swojej rodziny.

Jak informuje "The Standard" zawodnik Manchesteru City, Benjamin Mendy ma przechodzić kwarantannę ze względu na podejrzenie zakażenia koronawirusem. Dziennik najpierw potwierdził, że to piłkarz pierwszej drużyny, a później wymieniał już nazwisko Francuza. 

Zobacz wideo Balotelli zaimponował wypowiedzią o koronawirusie!

Piłkarz Manchesteru City zakażony koronawirusem?

Obrońca mistrzów Anglii miał być przeziębiony po tym, jak chory był członek jego rodziny. Na razie nie potwierdzono jednak wyników jego testu, a jedynie fakt, że Francuz zorganizował własną kwarantannę. 

Manchester City w oficjalnym komunikacie na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformował, że nie dojdzie do skutku zaplanowany na 17 marca rewanżowy mecz z Realem Madryt w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Spotkanie zostało przełożone na inny, na razie nieznany termin. 

Euro przełożone na 2021 rok?

W środę pozytywny wynik testu miał piłkarz Juventusu, Daniele Rugani. W czwartek z kolei okazało się, że jeden z koszykarzy Realu Madryt ma koronawirusa i zawodnicy wszystkich drużyn Realu, także piłkarskiej, poddani zostali kwarantannie. UEFA na razie nie podaje oficjalnych informacji o przekładaniu Euro 2020, a także Ligi Europy i Ligi Mistrzów.

Więcej o: