Grzegorz Krychowiak prosi kibiców: Nie zbierajcie się pod stadionami

Grzegorz Krychowiak w trzech wpisach na Twitterze odniósł się do obecnych wydarzeń w świecie piłki nożnej związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. "Wiele meczów musi być rozgrywane przy pustych trybunach i proszę: nie zbierajcie się pod stadionami" - apelował reprezentant Polski.

Zawodnik Lokomotiwu Moskwa i reprezentacji Polski, Grzegorz Krychowiak odniósł się do sytuacji, w jakiej znalazł się świat piłki nożnej w związku z coraz większym rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Piłkarz w trzech wpisach na Twitterze zwraca się bezpośrednio do kibiców, którzy są najbardziej narażeni na zagrożenie, jakie niesie z sobą choroba. 

Zobacz wideo Balotelli zaimponował wypowiedzią o koronawirusie!

Krychowiak: Nie zbierajcie się pod stadionami

"Obecna trudna sytuacja to test na naszą odpowiedzialność. Wielu moich fanów to ludzie młodzi. Wam może wydawać się, że zamknięcie szkół, to przedłużone ferie. Tak nie jest. Zostańcie w tym czasie w domach. W ten sposób ochronicie siebie, ale również innych. My piłkarze oczywiście wolelibyśmy grać mecze z kibicami. Ale ta sytuacja jest wyjątkowa. W najbliższych dniach wiele meczów będzie rozgrywanych przy zamkniętych trybunach. Nie zbierajcie się wtedy pod stadionami. Zostańcie w domach i kibicujcie przed telewizorami. Jeśli teraz zachowamy się odpowiedzialne, to szybciej wrócimy do normalności" - napisał Krychowiak.  

W środę pozytywny wynik testu miał piłkarz Juventusu, Daniele Rugani. W czwartek z kolei okazało się, że jeden z koszykarzy Realu Madryt ma koronawirusa i zawodnicy wszystkich drużyn Realu, także piłkarskiej, poddani zostali kwarantannie. UEFA na razie nie podaje oficjalnych informacji o przekładaniu Euro 2020, a także Ligi Europy i Ligi Mistrzów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA