Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarze Leicester City z objawami koronawirusa. Trener potwierdza

- Mamy kilku zawodników, u których widoczne są objawy koronawirusa. Będziemy przestrzegać procedur. Żaden z nich nie będzie miał kontaktu z zespołem - na czwartkowej konferencji prasowej powiedział Brendan Rodgers, trener Leicester City. Gracze angielskiego zespołu to kolejne osoby, które może dotknać rozprzestrzeniająca się w Europie pandemia.

Zawieszone rozgrywki LaLiga, odwołane mecze w całej Europie czy kwarantanna piłkarzy Realu Madryt - to tylko niektóre następstwa rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa. Jego obecność wykryto już o dwóch piłkarzy: Daniele Ruganiego z Juventusu i Manolo Gabbiadiniego z Sampdorii. U kolejnych zawodników różnych klubów z całego kontynentu widoczne są natomiast objawy.

Zobacz wideo Balotelli zaimponował wypowiedzią o koronawirusie!

Piłkarze Leicester z objawami koronawirusa

O objawach koronawirusa widocznych u kilku zawodników Leicester City poinformował Brendan Rodgers, który w czwartek wziął udział w konferencji prasowej. - Mamy kilku zawodników, u których widoczne są objawy koronawirusa. Będziemy przestrzegać procedur. Żaden z nich nie będzie miał kontaktu z zespołem - przyznał.

Rodgers skomentował też odwoływanie rozgrywek piłkarskich na całym świecie. - Z piłkarskiego punktu widzenia to oczywiście szkoda, ale zdrowie ludzi to najważniejsza sprawa - powiedział.

Więcej o:
Komentarze (1)
Piłkarze Leicester City z objawami koronawirusa. Trener potwierdza
Zaloguj się
  • silvermane

    0

    Na całym świecie? Skąd on ma takie informacje? Bo według moich w tej chwili grają np. w Arabii Saudyjskiej, Kamerunie, Tunezji, Turcji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX