UEFA wydała absurdalny komunikat ws. Ligi Mistrzów i Ligi Europy! Nie ma decyzji

UEFA wstrzymuje decyzję dotyczącą odwołania marcowych meczów reprezentacyjnych, a także meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Europejska federacja, w przeciwieństwie do większości krajowych rozgrywek w Europie - nie zdecydowała się jeszcze na zawieszenie rozgrywek. Decyzję podejmie dopiero 17 marca, po wideokonferencji z przedstawicielami wszystkich europejskich zwiążków piłkarskich.

Nie pomogło zawieszenie rozgrywek w Hiszpanii, nie pomogła kwarantanna piłkarzy Realu Madryt, nie pomogła afera związana z propozycją wycofania się Romy i Interu Mediolan z Ligi Europy. Władze UEFA podjęły kolejną absurdalną decyzję związaną z międzynarodowymi rozgrywkami. Wciąż nie zawieszono meczów europejskich pucharów. Wciąż nie wiadomo też, co z marcowymi spotkaniami reprezentacyjnymi.

Zobacz wideo Balotelli zaimponował wypowiedzią o koronawirusie!

Absurdalne zachowanie szefów UEFA. Wskazali termin decyzji dotyczącej europejskich rozgrywek

Podczas czwartkowego spotkania odpowiednie organy UEFA ustaliły, że... na razie nie podejmą żadnych kroków. Wbrew oczekiwaniom nie zawieszono rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Nie odwołano też marcowych meczów reprezentacji.  Decyzję odłożono w czasie. Ta ostateczna zostanie podjęta dopiero 17 marca, po wideokonferencji przedstawicieli UEFA i wszystkich europejskich federacji piłkarskich. Konferencja dotyczyć będzie europejskich rozgrywek klubowych i reprezentacyjnych. Na razie wiadomo jedynie, że w pierwotnych terminach nie odbędą się spotkania kadr U17 i U19.

Więcej o: