Cristiano Ronaldo znokautowany. Zalał się krwią. Boli od samego patrzenia [WIDEO]

Cristiano Ronaldo został znokautowany podczas meczu Ligi Narodów z Czechami. Portugalczyk zderzył się z bramkarzem rywali Tomasem Vaclikiem i upadł na murawę. Na jego twarzy momentalnie pojawiła się krew.

W sobotę rozgrywane są kolejne mecze Ligi Narodów. Jednym z najciekawszych spotkań jest starcie Czechów z Portugalczykami w grupie 2. Mistrzowie Europy z 2016 roku walczą z Hiszpanią o awans do Final Four rozgrywek. Czesi natomiast uwikłani są w walkę o utrzymanie w elicie i przed tą kolejką zajmowali trzecie miejsce, wyprzedzając o punkt Szwajcarię.

Cristiano Ronaldo znokautowany w Pradze. Czeski bramkarz zupełnie rozbił mu nos

Chwilowo boiskowe wydarzenia przyćmił niebezpieczny incydent z udziałem Cristiano Ronaldo. W 13. minucie meczu Portugalczyk ruszył do dośrodkowania w pole karne rywali. Do piłki wyskoczył także bramkarz Czechów, Tomas Vaclik. Golkiper zderzył się z Ronaldo, a ten padł na murawę. Szybko okazało się, że doznał poważnego urazu.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Gwiazdor Manchesteru United został trafiony w nos. Na szczęście nie stracił przytomności, jednak na jego twarzy szybko pojawiła się krew, która przez moment lała się dosłownie z jego nosa. Medycy musieli ją zatamować i założyli Ronaldo specjalny opatrunek. 37-latek po chwili wrócił do gry. Całą sytuację, która wyglądała bardzo niebezpiecznie, można zobaczyć na nagraniu poniżej.

Pierwsza połowa spotkania dobiegła już końca. Portugalczycy zeszli na przerwę z prowadzeniem 2:0. W 31. minucie premierowego gola strzelił Diogo Dalot. W doliczonym czasie gry podwyższył Bruno Fernandes.