Cristiano Ronaldo znokautowany. Zalał się krwią. Boli od samego patrzenia [WIDEO]

Cristiano Ronaldo został znokautowany podczas meczu Ligi Narodów z Czechami. Portugalczyk zderzył się z bramkarzem rywali Tomasem Vaclikiem i upadł na murawę. Na jego twarzy momentalnie pojawiła się krew.

W sobotę rozgrywane są kolejne mecze Ligi Narodów. Jednym z najciekawszych spotkań jest starcie Czechów z Portugalczykami w grupie 2. Mistrzowie Europy z 2016 roku walczą z Hiszpanią o awans do Final Four rozgrywek. Czesi natomiast uwikłani są w walkę o utrzymanie w elicie i przed tą kolejką zajmowali trzecie miejsce, wyprzedzając o punkt Szwajcarię.

Cristiano Ronaldo znokautowany w Pradze. Czeski bramkarz zupełnie rozbił mu nos

Chwilowo boiskowe wydarzenia przyćmił niebezpieczny incydent z udziałem Cristiano Ronaldo. W 13. minucie meczu Portugalczyk ruszył do dośrodkowania w pole karne rywali. Do piłki wyskoczył także bramkarz Czechów, Tomas Vaclik. Golkiper zderzył się z Ronaldo, a ten padł na murawę. Szybko okazało się, że doznał poważnego urazu.

Nagelsmann był na dywaniku. Salihamidzić ujawnia. Nagelsmann był na dywaniku. Salihamidzić ujawnia. "Julian wie"

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Gwiazdor Manchesteru United został trafiony w nos. Na szczęście nie stracił przytomności, jednak na jego twarzy szybko pojawiła się krew, która przez moment lała się dosłownie z jego nosa. Medycy musieli ją zatamować i założyli Ronaldo specjalny opatrunek. 37-latek po chwili wrócił do gry. Całą sytuację, która wyglądała bardzo niebezpiecznie, można zobaczyć na nagraniu poniżej.

Pierwsza połowa spotkania dobiegła już końca. Portugalczycy zeszli na przerwę z prowadzeniem 2:0. W 31. minucie premierowego gola strzelił Diogo Dalot. W doliczonym czasie gry podwyższył Bruno Fernandes.

Kibice Irlandii Północnej po wygranej z KosowemGol w 93. minucie dał historyczne zwycięstwo w Lidze Narodów. 1477 dni koszmaru