Zbigniew Boniek zwrócił się z prośbą do Lewandowskiego przed meczem z Walią

Reprezentacja Polski w niedzielę rozegra decydujący mecz o utrzymanie w Lidze Narodów. Rywalem Biało-Czerwonych będą Walijczycy. Przed spotkaniem Zbigniew Boniek zwrócił się ze specjalną prośbą do Roberta Lewandowskiego. "Bierz zespół i do boju" - napisał na Twitterze były prezez PZPN.

Zespół Czesława Michniewicza na dwa miesiące przed startem mistrzostw świata w Katarze nie znajduje się w najlepszym położeniu. Polacy do końca muszą drżeć o utrzymanie w Lidze Narodów, a ponadto ich styl gry pozostawia wiele do życzenia. W niedzielę zagrają z Walią o utrzymanie w dywizji A. 

Zobacz wideo Lewandowski wrócił do domu. Reakcja kibiców podzielona

Zbigniew Boniek zwrócił się do Roberta Lewandowskiego. "W trudnych chwilach tworzą się prawdziwe drużyny"

Przed starciem w Cardiff wielu kibiców i ekspertów zastanawia się, jak będzie wyglądała gra reprezentantów Polski. Wszyscy zdają sobie sprawę, że będzie to ważny mecz. Zdanie na temat niedzielnego spotkania wyraził także były prezes PZPN Zbigniew Boniek, zwrócił się wyjątkowymi słowami do Roberta Lewandowskiego.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

"W trudnych chwilach tworzą się prawdziwe drużyny. Jutro jest taka chwila. Forza. Robert Lewandowski - bierz zespół i do boju" - napisał na Twitterze.

Wcześniej były prezes PZPN skrytykował Lewandowskiego za jego zachowanie w meczu z Holandią. - Nie podobało mi się, jak Lewandowski reagował na niektóre sytuacje na boisku. Robert to papież polskiej piłki. Guru. Absolutnie "top player". Dlatego niektóre jego gesty są niepotrzebne. Sami potrafimy ocenić, czy jest dobrze obsługiwany. On nie może pokazywać ciągle kolegom - ty idź tam, ty tam. Trochę to nie pasuje tej klasy piłkarzowi - powiedział na kanale "Prawda Futbolu".

Przed naszą kadrą jeszcze jeden bardzo ważny mecz w tegorocznej Lidze Narodów. Zespół Czesława Michniewicza zmierzy się w niedzielę z Walią, a stawką spotkania będzie utrzymanie w dywizji A. Początek meczu w niedzielę o 20:45, a relacja tekstowa na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o:
Copyright © Agora SA