Gol z połowy boiska w Lidze Narodów! "Jestem wściekły, gdy na to patrzę. On jest głupi!" [WIDEO]

Etrit Berisha popełnił duży błąd w meczu Ligi Narodów pomiędzy Albanią a Kazachstanem. Bramkarz gospodarzy został zaskoczony przez Islambeka Kuata strzałem z połowy boiska przy wznowieniu gry w 25. minucie.

W tamtym momencie Albania prowadziła już 2:0. Gole zdobyli Sokol Cikalleshi i Ardian Ismajli w odpowiednio 16. i 23. minucie. Po drugim trafieniu zawodnicy z Kazachstanu ustawili się przy linii środkowej boiska i chcieli zaskoczyć rywala wznowieniem gry

Bramka strzelona z największej odległości w historii Ligi Narodów. "Co on zrobił?"

Sędzia Javier Fernandez gwizdnął, Abat Aymbetov dotknął piłkę, a Islambek Kuat oddał strzał na oddaloną o 54 metry bramkę Etrita Berishy. Albańczyk nie był ustawiony na linii, dopiero wracał do bramki i za nim piłka do niej doleciała, nie zdążył zainterweniować. Wpadł do siatki, a piłka razem z nim. Było 1:2. To bramka strzelona z największej odległości w historii Ligi Narodów.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Albanii. Ostatnią bramkę w meczu dołożył Rey Manaj z rzutu karnego. Ale wszyscy po meczu, zamiast chwalić zwycięskich Albańczyków, mówili tylko o golu dla Kazachstanu. - Nigdy bym mu czegoś takiego nie wybaczył. Jestem wściekły, gdy na to patrzę, co on zrobił? Dlaczego gra na międzynarodowym poziomie? Jest głupi! - komentował sytuację ekspert telewizji Sky Sports i były reprezentant Irlandii, Roy Keane

SEKCJA PIŁKARSKA #72Wiceprezes PZPN: Robert Lewandowski, ta wielka gwiazda, w meczu z Włochami nie kopnął piłki [SEKCJA PIŁKARSKA #72]

Katastrofa Berishy. A jeszcze niedawno bronił karnego Christiana Gytkjaera

Wpadkę bramkarza SPAL opisywały także włoskie media, które nazwały ją "katastrofą" i "nieodpowiedzialnym zachowaniem". Niedawno chwaliły go jeszcze za świetną dyspozycję przy bronieniu rzutów karnych - w meczu Serie B przeciwko Monzie obronił "jedenastkę" strzelaną przez byłego napastnika Lecha Poznań, Christiana Gytkjaera. To był jego 10 obroniony z 37 karnych w całej karierze.

Lewandowski fauluje BastoniegoZa ten faul Lewandowski mógł zobaczyć czerwoną kartkę? "Nie przeprosił mnie. Nawet narzekał"

Berisha jest zawodnikiem SPAL od września, gdy został wykupiony przez klub z Atalanty za 3,5 miliona euro. Już na poprzedni sezon był wypożyczony do drużyny występującej obecnie w Serie B. Wcześniej grał także w Lazio i szwedzkim Kalmar FF.

Faul Jacka Góralskiego w meczu Włochy - PolskaJacek Góralski przesadził. "Dwa razy chciał złamać kostkę. Szokujące sędziowanie"