Jak długo Sousa zabawi we Flamengo? "Nie doczeka końca roku"

Eksperci STS - największej legalnej firmy bukmacherskiej w Polsce - przewidują, jak potoczą się losy Paulo Sousy w roli trenera brazylijskiego Flamengo. Czy poprowadzi on utytułowany zespół dłużej niż reprezentację Polski? Sprawdzamy!

Według ekspertów STS, Paulo Sousa raczej pożegna się z obecną posadą do końca bieżącego roku. Odzwierciedla to kurs 1,60 na to, że 31.12.2022 roku Portugalczyk nie będzie już szkoleniowcem obecnej drużyny. Z kolei na kurs 2,25 oceniany jest scenariusz, wg którego Sousa nadal w ostatnim dniu roku będzie trenował brazylijski klub.

Zobacz wideo "Nie chcę, żeby taki człowiek był selekcjonerem reprezentacji Polski. To go dyskwalifikuje"

Eksperci STS są niemal pewni, że były selekcjoner Polski będzie pracował w Brazylii zarówno na dzień 30.03.2022 roku jak i do końca czerwca br. Odpowiadają temu kursy - odpowiednio 1,03 i 1,25. Według nich, Sousa niemal na pewno nie będzie jednak na obecnym stanowisku na koniec 2023 roku, co odzwierciedla z kolei kurs 1,10. Marne szanse ma też na pracę we Flamengo do połowy czerwca 2023 roku (kurs 1,27).

Przypomnijmy, że Portugalczyk był selekcjonerem polskiej kadry od 21 stycznia 2021 do 29 grudnia. Zastąpił na tym stanowisku Jerzego Brzęczka.

STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać.

Więcej o: