Festiwal ciosów otwartą dłonią. Celebryci w akcji

W piątek 22 października we Wrocławiu odbędzie się gala Totalbet Punchdown 5. Kilkugodzinne widowisko, zawodnicy z całego świata i mnóstwo ciosów otwartą dłonią! Pierwsza we Wrocławiu, a piąta w historii, odsłona mistrzostw slapfightingu czyli tzw. "policzkowania" zapowiada się intrygująco. Szesnastu zawodników powalczy o tytuł nowego Mistrza, a zwycięzca zgarnie nagrodę główną tj. 50 000 zł. Zaplanowano także kilka pojedynków specjalnych.

PunchDown jest największą federacją slapfightingu na świecie. Na oficjalnych Galach zawodnicy rywalizują ze sobą na zasadach fazy pucharowej, a więc tzw. drabinki. Pojedynki odbywają się w formule 1 na 1, przy stole i polegają na uderzaniu się na przemian w policzek z otwartej dłoni. O zwycięstwie – podobnie jak w innych sportach walki – decydują: nokaut lub werdykt sędziowski. Wszystkie dotychczasowe gale spotkały się z niezwykle pozytywnym odbiorem, a grono sympatyków tej widowiskowej dyscypliny stale rośnie, zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

Celebryci w akcji!

Każda kolejna gala dostarcza nowych emocji - nie inaczej będzie i tym razem! Oprócz klasycznego turnieju odbędą się także pojedynki specjalne, w których w szranki stanie m.in. pięściarska mistrzyni świata Ewa Piątkowska, która zmierzy się z Moniką „Waldek" Rozmuz-Quandt. Do startów w tej formule powraca Monika „Esmeralda" Goldewska, której rywalką będzie Patrycja „Patusia" Karczewska. Jedno jest pewne – temperatura będzie wysoka, a mocnych i celnych ciosów z pewnością nie zabraknie!

- Organizacja PunchDown rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Z każdą kolejną edycją wzrasta zainteresowanie publiczności tą „twarzową" dyscypliną, wzrasta też zainteresowanie zakładami bukmacherskimi na pojedynki slap fighterów. Na stronie totalbet.pl można znaleźć ofertę zakładów na to wydarzenie, a także zdobyć link do transmisji PPV. Jesteśmy podekscytowani, że możemy wspierać rozwój niekonwencjonalnego projektu tzw. „nowej siły" w sportach walki w Polsce – zauważa Dawid Synówka, Dyrektor Marketingu firmy Totalbet Zakłady Bukmacherskie, sponsora tytularnego Gali.

Kto "nadstawi twarz" w piątej edycji?

W międzynarodowym turnieju głównym weźmie udział szesnastu zawodników, a wśród nich m.in.:

– Dawid „Zaleś" Zalewski – dwukrotny Mistrz PunchDown, pokonał w trzeciej edycji rosyjskiego giganta tej dyscypliny Vasily’a „The Dumpling" Kamotskiy
– Marcin „Kostrześ" Kostrzewski - Mistrz Totalbet PunchDown 4
– Artur „Waluś" Walczak – strongman, półfinalista Totalbet PunchDown 3
– Marek „Maras" Neryng – armwrestler
– Słowak Nikolas „Predator" Tóth - wielokrotny Mistrz Świata w trójboju siłowym
– Peter „Aligator" Truchlik - reprezentant Słowacji w Armwrestlingu
– Brazylijczyk Wágner da Conceição Martins, znany na całym świecie jako Zuluzinho – profesjonalny zawodnik MMA oraz vale tudo

Co, gdzie, kiedy?

Gala Totalbet Punchdown 5: 22.10.2021 r. (piątek), godz. 19:00, klub muzyczny Studio P1 The Next Level, ul. Szewska 3A, Wrocław.

Transmisja: system Pay Per View (PPV), dostęp online już od 19,90 zł

Prowadzący galę: Paweł „Trybson" Trybała, Wuwunio oraz Michał Rogoziński.

Więcej informacji o gali i dostęp do PPV: www.punchdownfight.com

Zapowiedź Gali (film):

 

Lista pojedynków: https://totalbet.pl/news/punchdown5

Sponsor Gali: www.totalbet.pl

TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Więcej o: