Wielki powrót Haalanda! Co za forma, co za gole [Typy bukmacherskie 16.10]

Taśma dnia, czyli lista porad bukmacherskich na sobotę 16 października. Erling Haaland wraca do zdrowia, więc obrońcy Mainz będą w tarapatach.

15:30 Borussia Dortmund - Mainz I Nasz typ: Borussia wygra, a Haaland strzeli co najmniej dwa gole

Skoro gra Borussia Dortmund, to w ciemno można zakładać, że Erling Haaland strzeli gola lub dwa. Mainz przegrało dwa poprzednie spotkania, więc Borussia nie powinna mieć problemu. Norweg ostatnio leczył uraz, a wiemy dobrze, że głodny drapieżnik to niebezpieczny drapieżnik. Dopóki był zdrowy, to strzelał w lidze średnio co 64 minuty.

Zobacz wideo Kuriozalna zmiana Paulo Sousy. Nikt się tego nie spodziewał

18:00 Lazio - Inter I Nasz typ: Inter wygra jednym golem

Lazio gra w kratkę. Zespół Maurizio Sarriego ostatnio w pięknym stylu pokonali 3:2 Romę w derbach Rzymu, by tydzień później przegrać 0:3 z Bologną. Lazio postawi gościom trudne warunki, ale Inter wymęczy zwycięstwo.

18:30 Brentford - Chelsea I Nasz typ: Brentford strzeli gola

Chelsea straciła zaledwie trzy gole w dotychczasowych siedmiu kolejkach. W sobotę nie spodziewamy się jednak czystego konta The Blues. Brentford w tym sezonie zaskakuje. Zajmuje siódme miejsce i potrafiło zremisować z Liverpoolem 3:3. A nie trzeba dodawać, że wielu piłkarzy Chelsea będzie zmęczona po reprezentacyjnej przerwie.

20:45 Milan - Hellas I Nasz typ: Milan wygra, a Zlatan strzeli gola

Do zdrowia wraca także Zlatan Ibrahimović, który już od czwartku trenuje z resztą zespołu. W tym sezonie 40-letni Szwed spędził na murawie zaledwie 30 minut, ale tyle wystarczyło, by strzelić gola Lazio. W sobotę poprawi swój bilans, a Milan wygra.

Zakłady bukmacherskie potrafią uzależniać i są dozwolone od 18. roku życia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.