Szaleństwo! Tyle goli Polska nie strzeliła dawno. Ale nie obędzie się bez wpadki [Typy bukmacherskie 5.09]

Taśma dnia, czyli lista porad bukmacherskich na niedzielę 5 września. Iloma golami Polacy pokonają San Marino?

20:45 San Marino - Polska I Nasz typ: Polska strzeli co najmniej cztery gole

Cztery strzały celne i cztery gole. Polacy w starciu z Albanią grali niezbyt dobrze, ale popisali się kapitalną skutecznością. W starciu z San Marino znowu spodziewamy się wielu bramek. Pytanie: ilu? Myślimy, że co najmniej czterech. Do tej pory San Marino traciło średnio trzy gole na mecz. Polacy podkręcą tę statystykę. 

Trzeba jednak pamiętać, że Albańczycy oddali aż 12 strzałów na bramkę Wojciecha Szczęsnego, dlatego nie wykluczamy, że San Marino strzeli nam gola. 

Zobacz wideo Czy Lewandowski powinien zagrać z San Marino?

Leo Messi w koszulce PSG w meczu z ReimsRiquelme zapowiada powrót Messiego do Barcelony. "Tu zakończy karierę"

20:45 Szwajcaria - Włochy I Nasz typ: Włosi nie przegrają, a w meczu padną maksymalnie dwa gole

35 meczów bez porażki - tak fenomenalnie prezentuje się aktualna passa mistrzów Europy. Włosi jednak ostatnio zawiedli i tylko zremisowali z Bułgarami 1:1, zaś Szwajcarzy ograli Greków 2:1. Podczas fazy grupowej Euro 2020 Włosi rozbili Helwetów 3:0. Tym razem tak łatwo nie będzie, ale jeśli Włosi nie przegrają, to pobiją swój rekord.

21:00 Brazylia - Argentyna I Nasz typ: remis

Argentyna wygrała ostatnio 3:1 z Wenezuelą, a Brazylia pokonała 1:0 Chile. Za Argentyną już siedem spotkań eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Leo Messi i spółka zdobyli 15 punktów i zajmują drugie miejsce. Sześć punktów więcej ma Brazylia, która wygrała wszystkie dotychczasowe spotkania. Wielki szlagier już w niedzielę. Stawiamy na remis.

Więcej o: