Męczarnia reprezentacji Polski. Wszystko wskazuje na pozytywne zakończenie [Typy bukmacherskie 2.09]

Taśma dnia, czyli lista porad bukmacherskich na czwartek 2 września. Czy Polacy wygrają z Albanią?

20:$5 Polska - Albania I Nasz typ: Polska wygra 1:0

W trudnym momencie - dwa miesiące po odpadnięciu z Euro, w przetrzebionym kontuzjami składzie i z tylko jednym zwycięstwie w eliminacjach - reprezentacja Polski wznawia walkę o wyjazd na mundial do Kataru. Przed nią trzy ważne mecze: z Albanią (czwartek, 20:45), z San Marino (niedziela) i Anglią (środa, 8 września). Spotkanie z Albanią na pewno nie będzie łatwe, bo silną stroną gości jest defensywa, gdzie występują gracze z Serie A, jak Marash Kumbulla z Romy i Berat Djimsiti. I choć trudno będzie im strzelić gola, to na Stadionie Narodowym wymęczymy zwycięstwo.

Zobacz wideo Polot, finezja i swoboda! Ale wzmocnienie kadry Paulo Sousy

20:45 Szwecja - Hiszpania I Nasz typ: remis

Powtórka meczu z fazy grupowej Euro 2020. Wówczas padł bezbramkowy remis. Tym razem również spodziewamy się remisu. Po dwóch meczach Szwedzi mają sześć punktów i zero straconych goli. Teraz nie uda im się zachować czystego konta, ale też nie przegrają.

20:45 Węgry - Anglia I Nasz typ: Anglia wygra

Reprezentacja Węgier pokazała się z dobrej strony na Euro, choć nie wyszła z grupy. Zremisowali z Niemcami i Francuzami, przegrali jedynie z Portugalią. Z wicemistrzami Europy sobie jednak nie poradzą. 

20:45 Włochy - Bułgaria I Nasz typ: Włosi wygrają co najmniej dwoma golami

Zespół prowadzony przez Roberto Manciniego ostatni raz przegrał w 2018 roku. I się nie zanosi, że miałoby się to szybko zmienić. Świeżo upieczeni mistrzowie Europy powinni z łatwością zdominować gości i bez kłopotów wygrać, kontrolując spotkanie.

Zakłady bukmacherskie są dozwolone od 18. roku życia i mogą uzależniać

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.