Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Natychmiastowa reakcja na możliwość "ustawienia" meczu na Euro 2020

Bukmacherzy zareagowali na możliwe kontrowersje w meczu Austrii z Ukrainą podczas mistrzostw Europy. Drastycznie spadły kursy na remis w tym spotkaniu.

Sytuacja w grupie C sprawia, że wokół poniedziałkowego meczu Austrii z Ukrainą na Euro 2020 pojawia się wiele wątpliwości. Obie drużyny dzięki remisowi w tym spotkaniu mogłyby cieszyć się awansem do 1/8 finału, co budzi spore kontrowersje.

Zobacz wideo Bednarek będzie grał. Łukasz Fabiański jeszcze nie gotowy

Kursy bukmacherów na remis w meczu Ukrainy z Austrią spadły. Będzie kontrowersja na Euro 2020?

W światowych mediach ten mecz przywołał skojarzenia z najbardziej haniebnym meczu w historii wielkich turniejów piłkarskich, gdy RFN z Austrią umówiły się na wynik, który dawał awans z grupy mistrzostw świata w 1982 roku obu drużynom kosztem Algierii. - Najlepiej byłoby w ogóle o tym nie mówić - stwierdził niedawno prezes austriackiej federacji, Leo Windtner.

Fot. Jose Manuel Vidal / AP | instagram.com/ularadwanska_officialRadwańska zachwycona Paulo Sousą. Ach, ten outfit. "Najlepiej"

Na sprawę tego spotkania zareagowali także bukmacherzy. Najniższy kurs u większości firm proponujących zakład związany z meczem Ukrainy z Austrią jest właśnie na remis - kurs maksymalny to 2,00. Za to kursy dotyczące zwycięstw obu zespołów wahają się od 3,40 do 3,90. 

Hiszpanie drżą przed Hiszpanie drżą przed "ustawieniem" meczu. To może mieć wpływ też na Polskę

Początek meczu Austrii z Ukrainą na Euro 2020 w poniedziałek, 21 czerwca o godzinie 18:00. O tej samej porze zagrają Macedonia Północna przeciwko Holandii. Relacje na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Szwedzkie media przed meczem z Polską piszą o wpisie na Twitterze Krystyny PawłowiczWpis Pawłowicz dotarł do Szwecji. Burza przed meczem. "Polski atak, zemsta"

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o: