Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Niesamowite, ale prawdziwe? Polska sprawi niespodziankę z Anglią [Typy bukmacherskie]

Taśma dnia, czyli porady bukmacherskie na środę 31 marca. Futbolem nie rządzi logika, więc wierzymy w niespodziankę. Polacy postawią się Anglikom.

20:45 Anglia - Polska I Nasz typ: remis

Polska przystąpi do meczu niezwykle osłabiona. Przede wszystkim zabraknie Roberta Lewandowskiego, ale i Mateusza Klicha czy Kamila Piątkowskiego. Patrząc na nieporadność naszej obrony w starciu z Węgrami (3:3), możemy zakładać, że Anglicy spokojnie mogą nas ograć 2:0 czy 3:0. No bo jak rażący nieskutecznością Arkadiusz Milik miałby zastąpić Lewandowskiego? Jak Anglicy mieliby nie wykorzystać błędów naszej niepewnej obrony? Ale przecież to piłka, a piłka nie jest logiczna. Skoro Słowenia potrafiła ograć Chorwację, Luksemburg Irlandię, a Grecy zremisować z Hiszpanią, to dlaczego Polska nie może zremisować z Anglią? Kto nie ryzykuje, ten później nie pije szampana.

Zobacz wideo Polacy uklękną na murawie Wembley? Boniek: Jestem absolutnie przeciwko takim akcjom

Luka Modrić po meczu Chorwacja 1:0 Cypr; rekord pomocnika w kadrze narodowej. Źródło: InstagramLuka Modrić nie mógł powstrzymać łez. Niespodzianka od kolegów z reprezentacji

20:45 Bośnia - Francja I Nasz typ: Francja wygra co najmniej dwoma golami, a Kylian Mbappe strzeli gola

W marcu Francuzi zremisowali z Ukrainą 1:1, a później ograli Kazachstan 2:0. W tym drugim meczu Kylian Mbappe zmarnował karnego. Spodziewamy się więc rehabilitacji super snajpera Paris Saint Germain. Tym bardziej że Mbappe będzie wypoczęty, bo grał tylko 30 minut z Kazachami.

Plaga napadów na piłkarzyPiłkarze kupują psy warte tyle, co mieszkanie w Warszawie. Specjalne pokoje w domach

20:45 Niemcy - Macedonia Północna I Nasz typ: Niemcy wygrają co najmniej trzema bramkami i zachowają czyste konto.

Niemcy nie stracili gola ani z Rumunami (1:0), ani z Islandczykami (3:0). Nie stracą też z Macedończykami. Spodziewamy się gładkiej wygranej Niemców.