Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lewandowski bohaterem i pewna wygrana Polaków? Może paść wiele goli [Typy bukmacherskie]

Taśma dnia, czyli lista porad bukmacherskich na czwartek 25 marca. Rozpoczęły się eliminacje do mundialu w Katarze. Polskę czeka trudny mecz, ale Robert Lewandowski powinien strzelić gola. Zlatan Ibrahimović też.

20:45 Szwecja - Gruzja I Nasz typ: Szwecja wygra, a Zlatan Ibrahimović strzeli gola

- Cieszę się, że tutaj jestem. Ale jestem tutaj nie dlatego, że nazywam się Zlatan Ibrahimović, a dlatego, że na to zasługuję, bo wciąż jestem najlepszy. I wciąż kocham futbol, a jeśli coś kochasz, powinieneś robić to tak długo, jak tylko się da - powiedział Ibrahimović, który w październiku skończył 39 lat. Do kadry wraca po pięciu latach przerwy. Nie mamy wątpliwości, że to będzie powrót w wielkim stylu.

Zobacz wideo Brzęczek nie chciał lecieć do Monachium! Nowe fakty ws. zwolnienia z reprezentacji Polski

20:45 Węgry - Polska I Nasz typ: wygrana + gol Roberta Lewandowskiego

Dominik Szoboszlai jest kontuzjowany, więc dwie największe gwiazdy Węgrów to stoper Willi Orban i bramkarz Peter Gulasci (cała trójka gra dla RB Lipsk). Sądzimy więc, że nie będzie im łatwo strzelić gola, a tym bardziej, że nasi piłkarze dopiero zadebiutują pod wodzą Paulo Sousy. Łatwo nie będzie, ale to przecież nie znaczy, że nie strzelimy. W końcu to my mamy najlepszego napastnika świata. Lewandowski strzeli gola a Polska zremisuje.

Paulo Sousa na zgrupowaniu reprezentacji PolskiSousa ujawnił taktykę na Węgrów? Lewandowski wyśmiał ochroniarza. Kulisy zgrupowania [WIDEO]

20:45 Włochy - Irlandia Północna I Nasz typ: Włosi wygrają co najmniej trzema golami

Do niedawna bylibyśmy pewni, że Włosi wygrają ten mecz jednym, góra, dwoma golami. Ale selekcjoner Roberto Mancini natchnął nowe życie w kadrę i sprawił, że jest ona zorientowana znacznie bardziej ofensywnie. Sądzimy, że Włosi gładko wygrają. 

FC Barcelona FC Barcelona najlepszą drużyną ostatniej dekady! W zestawieniu jest także jeden polski klub

Zakłady bukmacherskie potrafią uzależniać i są dozwolone od 18. roku życia