Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wielka sensacja na początek eliminacji MŚ? Porażka faworytów [Typy bukmacherskie 24.03]

Taśma dnia, czyli lista typów bukmacherskich na środę 24 marca. Wraca piłka reprezentacyjna i od razu czekają nas ciekawe mecze. Holandia będzie miała spore kłopoty.

18:00 Turcja - Holandia I Nasz typ: Turcja wygra jednym golem

W reprezentacji Turcji nie brakuje piłkarzy o uznanej europejskiej renomie. Są to m.in: Demiral (Juventus), Soyuncu (Leicester), Celik (lille), Calhanoglu (Milan) czy Tosun (Besiktas). Z kolei reprezentacja Holandii od lat cierpi na brak światowej klasy napastnika, a w dodatku kontuzjowany jest filar defensywy - Virgil van Dijk. Turcy zaskoczą i sprawią wielką sensację.

Zobacz wideo Paulo Sousa był w szoku, jak słaba jest Ekstraklasa. Nie spodziewał się, że do Europy tak daleko [SEKCJA PIŁKARSKA #82]

20:45 Portugalia - Azerbejdżan I Nasz typ: Portugalia wygra co najmniej 4:0

Portugalia to jeden z faworytów do wygrania Euro 2021, zaś Azerowie to outsiderzy, którzy w czterech ostatnich meczach nie strzelili gola. Cristiano Ronaldo i spółka wygrają wysoko. Ba, zachowają też czyste konto.

20:45 Francja - Ukraina I Nasz typ: Francja wygra trzema golami

Kadra Francji mierzy się z Ukraińcami, którzy przegrali aż sześć z ostatnich siedmiu meczów. W międzyczasie ulegli też z Trójkolorowymi, którzy rozbili ich 7:1. Powtórki nie będzie, ale Francja znowu gładko wygra.

Zakłady bukmacherskie są dozwolone od 18. roku życia i mogą uzależniać