Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wielka sensacja w Lidze Mistrzów? Liverpool w fatalnej formie. Odpadnie? [Typy bukmacherskie]

Taśma dnia, czyli lista porad bukmacherskich na środę 10 marca. Czekają nas wielkie hity w Lidze Mistrzów i wielka niespodzianka.

21:00 Liverpool – RB Lipsk I Nasz typ: RB Lipsk awansuje

Teoretycznie, wszystko w tym dwumeczu jest już wiadome, bo The Reds wygrali 2:0 na wyjeździe. Ale z drugiej strony, zespół Juergena Kloppa jest w fatalnej dyspozycji, bo przegrał aż sześć z ostatnich siedmiu ligowych spotkań. RB Lipsk z kolei jest w bardzo dobrej formie. Liga Mistrzów słynie z wielkich emocji i niespodzianek i mamy przeczucie, że tak też będzie w tym meczu. RB Lipsk wyeliminuje Liverpool.

Zobacz wideo Paulo Sousa musiał uczyć się polskiej piłki w locie. Dlaczego zdecydował się na takie powołania? [Naszym Okiem]

21:00 PSG – Barcelona I Nasz typ: remis

Tu już raczej wszystko przesądzone, bo Paryżanie wygrali 4:1 na wyjeździe. I choć znowu zagrają bez Neymara, to nadal będą faworytami. Wierzymy w piękny zryw Barcelony, ale w awans już nie.

19:00 City – Southampton I Nasz typ: City wygra co najmniej dwoma golami

Manchester City pozytywnie zareaguje na niespodziewaną porażkę z United 0:2. Jana Bednarka będzie czekał naprawdę trudny mecz. Spodziewamy się pewnej wygranej drużyny Pepa Guardioli. Trzeba pamiętać, że Southampton przegrało aż siedem z ostatnich dziewięciu meczów.

Zakłady bukmacherskie są dozwolone od 18. roku życia i mogą uzależniać