Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Za 5 zł mógł wygrać fortunę! Wszystko przepadło w 90. minucie przez polski klub

Korona Kielce nie będzie ulubioną drużyną jednego z klientów legalnego zakładu bukmacherskiego Fortuna, który za postawione 5 zł mógł wygrać 14 tys. zł. I jeszcze zgarnąć 50 tys. zł bonusu za poprawne wytypowanie całej kolejki.

Wszystko układało się dobrze: Zagłębie Sosnowiec zremisowało Bruk-Betem (1:1), Widzew zremisował z Radomiakiem (1:1), a swoje mecze w tej kolejce wygrały Górnik Łęczna (2:1 z GKS Bełchatów), Sandecja (2:0 z Miedzią), GKS Tychy (2:1 ze Stomilem), ŁKS (2:1 z Odrą Opole), Resovia (2:1 z Puszczą) i Arka (1:0 z GKS Jastrzębie).

Zobacz wideo Robert Lewandowski się nie zatrzymuje! Zobacz jego 28. gola w tym sezonie Bundesligi [ELEVEN SPORTS]

Patryk Szysz strzela pięknego gola dla ZagłębiaGol "stadiony świata" w ekstraklasie! "Brak słów". Aż sześć bramek w Krakowie [WIDEO]

Wszystko układało się dobrze. "Dla mnie ten remis to jest porażka"

Wygrać też miała Korona z Chrobrym. To był ostatni niedzielny mecz na kuponie i ostatni ekspercki kupon, który dodatkowo za dobre wytypowanie całej kolejki pierwszej ligi zgarnąłby bonus - aż 50 tys. złotych!

No i Korona nawet wygrywała. Najpierw od 16 do 27. minuty, kiedy Chrobry doprowadził do wyrównania. A później od 59. aż do 90., kiedy Chrobry - dodajmy, że od 70. minuty grający w dziesiątkę - znowu zdołał wyrównać. Gdyby nie zdołał, klient Fortuny za postawione 5 zł wygrałby blisko 14 tys. zł. Plus wspomniany bonus, czyli łącznie 64 tys. zł.

Peter Hyballa nie mógł uwierzyć w gola Rafała BoguskiegoCo za gol Boguskiego! Hyballa nie mógł uwierzyć. Jak to wpadło?! [WIDEO]

Z remisu 2:2 niezadowolony po meczu był też Maciej Bartoszek. - Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport, bo nie wyobrażam sobie, żeby tak mieli grać dalej. Jeżeli tak to ma wyglądać, to wolę grać naszymi chłopcami z CLJ-otki, którzy wybiją piłkę z pola karnego, wtedy kiedy trzeba. Dla mnie ten remis to jest porażka. Nie można grać w taki sposób - powiedział trener Korony, która po 18 kolejkach zajmuje 12. miejsce w pierwszej lidze.

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać i są dozwolone od 18. roku życia.