Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polska - Brazylia LIVE w STS TV

Kolejny mecz reprezentacji Polski na MŚ w piłce ręcznej już we wtorek. O 20:30 Polacy zmierzą się z Brazylią, a spotkanie to będzie transmitowane na żywo w STS TV.

Chociaż reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych przegrała z Hiszpanią 26:27 w drugim meczu na mistrzostwach świata, to jest blisko awansu do drugiej rundy rozgrywek.

Zobacz wideo Sportowa rozmowa dnia: z Mariuszem Jurkiewiczem rozmawia Michał Gąsiorowski

Daniel Dujszebajew kontuzjowany podczas meczu Hiszpania - Niemcy"Diabeł" w reprezentacji Polski. "To kosztowało nas bardzo wiele". Hiszpanie komentują

O ostatecznej kolejności zadecyduje bilans bramkowy?

Zwycięstwo lub remis w tym meczu dadzą nam awans do kolejnej fazy rozgrywek niezależnie od wyniku spotkania Hiszpanii z Tunezją, który rozpocznie się o 18:00. Nasza drużyna problemy mieć będzie tylko wtedy, gdy Tunezyjczycy pokonają Hiszpanię, a my przegramy z Brazylią - wtedy wszystkie drużyny będą miały po trzy punkty, a o ostatecznej kolejności zadecyduje bilans bramkowy.

Polska - Hiszpania na MŚ w piłce ręcznejMoryto został MVP meczu z Hiszpanią, ale oddał nagrodę innemu zawodnikowi

Możliwość oglądania transmisji live mają osoby, które posiadają konto gracza STS oraz którzy zawarli kupon ze środków depozytu w ciągu ostatnich 24h. Transmisja jest bezpłatna.

Więcej o: