Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Granerud ma większe szanse od Kubackiego. Kamil Stoch wielkim faworytem

Bukmacherzy nie wierzą w triumf Dawida Kubackiego w Turnieju Czterech Skoczni. Wyżej oceniają szansę Norwega Halvora Egnera Graneruda.

Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem do końcowego zwycięstwa w imprezie jest Kamil Stoch. Za jedną postawioną złotówkę na takie rozstrzygnięcie, dostaniemy tylko 35 groszy. Nic w tym dziwnego, bo Kamil Stoch jest w znakomitej formie, po trzech rozegranych konkursach prowadzi w klasyfikacji generalnej z przewagą 15,2 punktu przewagi nad Dawidem Kubackim, 20,6 nad Norwegiem Halvorem Egnerem Granerudem i 24,7 nad Niemcem Karlem Geigerem.

Zobacz wideo "Zamieszanie przed TCS mogło mieć pozytywny wpływ na polskich skoczków"

Kamil Stoch w kwalifikacjach w BischofshofenKubacki ma jedną przewagę nad Stochem. Najbardziej zdradliwe miejsce na skoczni w Bischofshofen

Bukmacherzy w Niemców już nie wierzą

Co ciekawe jednak, bukmacherzy wyżej oceniają szansę na triumf w 69. Turnieju Czterech Skoczni Graneruda niż Kubackiego. I to mimo faktu, że to Polak ma nad nim ponad pięć punktów przewagi. Kurs na triumf Norwega w imprezie wynosi 4.75, a na Kubackiego - aż osiem złotych. Bukmacherzy kompletnie nie wierzą, że szyki tym zawodnikom mogą pokrzyżować Niemcy. Kurs na pierwsze miejsce w turnieju na Karla Geigera i Markusa Eisenbichlera to odpowiednio 25 i 30 złotych. Za zwycięstwo każdego innego zawodnika dostaniemy aż 75 złotych.

Andrzej Stękała po skoku na 235. metrNajwiększy wygrany sezonu w polskich skokach. Może być jak Kubacki i Stoch

Jak natomiast wyglądają notowania na zwycięstwo w konkursie w Bischofshofen? Faworytem jest Granerud (kurs 2.75) przed Stochem (4), Austriakiem Stefanem Kraftem (6.75) oraz Kubackim (8). Ale gdyby zdarzyła się niespodzianka i wygrał rewelacyjny tej zimy Andrzej Stękała to można wygrać aż 75 złotych. 

Środowy konkurs w Bischofshofen rozpocznie się o godz. 16.45, a o godz. 15.30 poprzedzi go seria próbna. Transmisję telewizyjną z zawodów przeprowadzi pierwszy program Telewizji Polskiej, TVP Sport i Eurosport. 

Więcej o: