Tylko tyle goli w meczu Polski z Włochami?! Gdzie indziej ciekawiej [Typy bukmacherskie 15.11]

Taśma dnia, czyli lista najlepszych typów bukmacherskich na niedzielę 15 listopada. Polska gra z Włochami, ale ciekawych meczów jest więcej.

18:00 Holandia - Bośnia i Hercegowina I Nasz typ: Holandia wygra jednym golem

Holandia jest w kryzysie. Nie wygrała od pięciu spotkań (ostatnim zwycięstwem był triumf z Polską w Lidze Narodów). Ba, strzeliła tylko dwa gole w tym okresie. Tyle tylko, że Bośniacy także są w dołku - zaledwie jedna wygrana w dziewięciu ostatnich meczach. Holandia powinna wygrać, ale po trudnym meczu.

20:45 Włochy - Polska I Nasz typ: W tym meczu padną co najwyżej dwa gole

Polacy są liderami grupy, ale haczyk polega na tym, że teraz kadrę Brzęczka czekają dwa bardzo trudne sprawdziany (z Holandią i Włochami). W starciu z reprezentacją Roberto Manciniego nie powinno paść zbyt wiele goli, bo Włosi są świetnie zorganizowani w obronie, a Polakom też wcale nie jest ławo strzelić. Kadra Brzęczka straciła zaledwie dwa gole w ostatnich czterech meczach. Włosi też mają taki gry defensywnej.

20:45 Belgia - Anglia I Nasz typ: zwycięstwo Belgii

Po czterech kolejkach Ligi Narodów Belgia ma dziewięć punktów, a Anglia siedem. Jednak to Brytyjczycy wygrali w bezpośrednim meczu 2:1. Teraz czas na rewanż, ale w Belgii. Stawiamy na wygraną gospodarzy, po wyrównanym meczu.

20:45 Dania - Islandia I Nasz typ: Dania wygra co najmniej dwoma golami

Cztery zwycięstwa z rzędu - taką passą mogą pochwalić się Duńczycy, którzy zmierzą się z Islandią (trzy porażki w czterech ostatnich meczach). Nie spodziewamy się żadnej niespodzianki. Duńczycy powinni pewnie pokonać Islandię. 

Gra w zakładach bukmacherskich może uzależniać i jest dozwolona od 18. roku życia.

Więcej o: