Karbownik blisko transferu do Napoli! Menadżer piłkarza odniósł się do sprawy

- Nie będę komentował doniesień medialnych czy to z Włoch, czy to z Polski. Nie jestem rzecznikiem prasowym, by uwiarygadniać takie rzeczy - mówi Mariusz Piekarski, menedżer Michała Karbownika, który zdaniem weszło.com jest bliski transferu do Napoli.

Michał Karbownik ma odejść z Legii Warszawa do Napoli i zostać rekordowym transferem w historii ekstraklasy - taką informację przekazał Krzysztof Stanowski, dziennikarz portalu weszło.com. Z naszych informacji też wynika, że rozmowy między klubami toczą się od dłuższego czasu, a wszystko powinno wyjaśnić się najpóźniej do końca miesiąca.

Zobacz wideo Bartosz Kapustka w Legii. "Vuković potrafi odbudować piłkarzy"

Legia pobije kolejny rekord na sprzedaży Karbownika?

- Nie będę komentował doniesień medialnych czy to z Włoch, czy to z Polski. Nie jestem rzecznikiem prasowym, by uwiarygadniać takie rzeczy - mówi nam Mariusz Piekarski, menedżer Karbownika, do którego zadzwoniliśmy chwilę po tym, jak informacja o transferze Karbownika do Włoch pojawiła się na serwisie weszło.com.

O transferze Karbownika w kontekście Napoli pod koniec czerwca informowała już "Gazzetta dello Sport". Włoski dziennik pisał, że 19-latek obserwowany jest od początku roku i robi dobre wrażenie na dyrektorze sportowym Cristiano Giuntolim, który widzi w Karbowniku inwestycję, wartą w tej chwili nieco poniżej 10 mln euro.

Legia nie podaje do publicznej wiadomości kwoty, którą chciałaby uzyskać za sprzedaż Karbownika, ale wiadomo, że liczy na to, iż pobije on transferowy rekord ekstraklasy. Ten należy teraz do Radosława Majeckiego, który zimą został sprzedany za siedem milionów euro do AS Monaco. A to tylko podstawowa kwota, bo mogą do niej dość warte ponad milion euro bonusy i dziesięć procent od kwoty następnego transferu.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: