Obstawił 18 meczów i wygrał fortunę. "Nigdy nie widzieliśmy czegoś takiego"

Ogromne szczęście spotkało jednego z kibiców w Wielkiej Brytanii. Obstawił 18 meczów przy założeniu, że w każdym z nich oba zespoły strzelą gola, a łączny kurs wyniósł niemalże 19 tysięcy. Po sporych emocjach w niektórych ze spotkań wygrał 189 tysięcy funtów!

Typer sporządził kupon z 18 meczami za 10 funtów. Jak podaje "The Sun" do wygrania miał blisko 200 tysięcy funtów, a warunek dla wszystkich spotkań w zakładzie ten sam - w każdym z nich bramki musiały strzelić oba kluby. Największe emocje pojawiły się w piątkowym meczu na Białorusi

Z 10 do 200 tysięcy funtów dzięki 18 meczom z bramkami obu drużyn!

FK Haradzieja podejmowało w nim Biełszynę Bobrujsk i w regulaminowym czasie gry nie padł tam nawet jeden gol. W 96. minucie sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, który wykorzystał Milan Joksimović. Doliczony czas gry jednak trwał, a trzy minuty później wyrównującą bramkę strzelił Leonid Kovel. Warunki zdarzenia zostały spełnione, ale mecz trwał, a w dziesiątej dodatkowej minucie gola dającego zwycięstwo Haradzieji zdobył Lazar Sajcić.

Blisko zniszczenia marzeń o trafieniu wszystkich spotkań w tym zakładzie było także w przypadku barażu o Serie C we Włoszech. Bari prowadziło w nim z Carrarese 1:0 do 90. minuty. Tuż przed końcem spotkania przyszło jednak wyrównanie, a w dogrywce ostatecznie wygrało Bari wynikiem 2:1. Na kuponie były także mecze ligi duńskiej, australijskiej czy spotkanie Championship - West Bromu z Huddersfield, które dało awans do Premier League dla Leeds United.

Ostatecznie we wszystkich z osiemnastu spotkań, które pojawiły się w zakładzie, gole strzelały obie drużyny i szczęśliwiec mógł już cieszyć się ze swojej wygranej. - Nigdy nie widzieliśmy takiego zakładu. W piątek wieczorem fortuna sprzyjała naszemu szczęśliwemu graczowi. Z taką wygraną może zdecyduje się na wycieczkę na Białoruś - powiedział Alex Apati z firmy Ladbrokes, w której zawarto zakład.