Złota Piłka w końcu trafi do Lewandowskiego?

Złota Piłka magazynu France Football to najcenniejsze trofeum indywidualne w świecie futbolu. Robert Lewandowski od 2013 roku znajduje się w gronie potencjalnych triumfatorów tego plebiscytu, ale jeszcze ani razu nie znalazł się choćby na podium. Czy tegoroczne sukcesy w barwach Bayern Monachium pozwolą "Lewemu" na zdobycie tej najbardziej prestiżowej nagrody? Zdaniem bukmacherów STS ma na to ogromne szanse!

Obecny sezon jest dla niego wyjątkowy pod każdym względem, więc nie może dziwić uznanie analityków STS dla naszego snajpera. Obecnie każdy gracz, który postawi 100 zł na to, że Polak wygra tegoroczny plebiscyt France Football, może liczyć na wygraną w wysokości 352 zł (kurs 4.00).

Drugim w rankingu bukmacherów jest Leo Messi, za którego zwycięstwo w plebiscycie przy stuzłotowej stawce zakładu STS wypłaci graczom 528 zł (kurs 6.00). Identyczna stawka postawiona na Cristiano Ronaldo może przynieść wygraną w wysokości 616 zł (kurs 7.00). Warto podkreślić pozycję ubiegłorocznego „czarnego konia” plebiscytu, jakim był Virgil van Dijk. W tym roku szanse na zdobycie Złotej Piłki przez holenderskiego obrońcę są bardzo małe. Za każde 100 złotych postawione na niego bukmacher w przypadku zwycięstwa wypłaci graczowi 1320 zł (kurs 15.00).

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową. Spółka prowadzi działalność na rynkach europejskich, usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce - znacznie zwiększając udziały rynkowe, które wynoszą ok. 50%.

STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 24:00. STS, za sprawą inwestycji kapitałowej w czeską spółkę Greep, stał się współwłaścicielem systemu bukmacherskiego BetSys, z którego korzysta.

Za sprawą efektywnego i całodobowego systemu Customer Service, STS jest w stanie doskonale odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie, za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje nawet 5000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu.

Firma powstała w 1997 roku. Spółka posiada nowoczesne punkty przyjmowania zakładów, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 440. STS zatrudnia przeszło 1500 osób.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.