Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wielki hit w Premier League! Skończy się remisem? Jak oceniają bukmacherzy? [TAŚMA DNIA]

Wielki hit w Premier League, a także ciekawe starcie w lidze włoskiej. Choć za nami weekend, to w poniedziałek nie będzie brakowało piłkarskich emocji. Poniżej przedstawiamy typy i kursy bukmacherskie na najciekawsze poniedziałkowe mecze.

Premier League

21:00 Chelsea - Manchester United |NASZ TYP: X| Kurs: 3.60

Chelsea w przypadku wygranej odskoczy Tottenhamowi na cztery punkty i umocni się na czwartej pozycji w tabeli. Z kolei Manchester zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w lidze, ale traci tylko sześć "oczek" do drużyny Franka Lamparda. Oba zespoły nie znajdują się w dobrej formie, bo nie wygrały już od trzech kolejek, dlatego wydaje nam się, że remis jest prawdopodobnym rezultatem.

Serie A

20:45 Milan - Torino [NASZ TYP: 1] Kurs: 1. 56

Gospodarze poniedziałkowego meczu zajmują dopiero dziesiąte miejsce w tabeli, jednak jeśli pokonają Torino, to zrównają się punktami z Hellasem Verona, który ma 35 "oczek" i zajmuje szóste miejsce. O grze w europejskich pucharach najprawdopodobniej zapomnieć może za to Torino, które przegrało cztery ostatnie spotkania. "Byki" są jednym z największych rozczarowań tego sezonu. Milan też nie zachwyca, ale powinien wygrać poniedziałkowy mecz. Z trudem, ale jednak.

Serie B

21:00 Chievo - Salernitana [NASZ TYP: X] Kurs: 3.10

W zeszłym sezonie w Chievo grali: Mariusz Stępiński i Paweł Jaroszyński. Pierwszy trafił do Hellasu Verona, z kolei drugi do Salernitany, czyli klubu, którym zarządza Claudio Lotito, właściciel Lazio. W zespole z Serie B gra także Patryk Dziczek, który przebywa tam z powodu wypożyczenia z rzymskiego klubu. Obaj Polacy marzą o awansie do Serie A. Salernitana zajmuje piąte miejsce, które gwarantuje grę w barażach, natomiast Chievo jest dopiero trzynaste. Zespół z Verony gra jednak u siebie, więc to stawia go w nieco lepszej sytuacji. Stawiamy na remis.

Gra w zakładach bukmacherskich może uzależniać i jest dozwolona od 18. roku życia.