Liga Europy. Taśma dnia. Legia, Lech i Jagiellonia grają rewanże Ligi Europy

W czwartek odbędą się mecze rewanżowe 3. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Po słabych pierwszych spotkaniach w wykonaniu polskich drużyn pora odrobić straty i powalczyć o grę w kolejnej razie. Czy się uda?

20.00: F91 Dudelange – Legia Warszawa | Typ: 2 | Kurs: 1.62 (STS)

Spotkanie będzie debiutem Ricardo Sa Pinto na stanowisku pierwszego szkoleniowca Legii i od razu zostanie rzucony na głęboką wodę. Bo poleciał do Luksemburgu odrabiać straty z pierwszego spotkania w Warszawie (Dudelange wygrało 2:1), a jego zespół w dotychczasowych spotkaniach nie prezentował się najlepiej. Klasa przeciwnika nie jest najwyższa, jednak pytanie czy mistrzowie Polski mają na tyle mocny zespół i wygrana w Gliwicach na tyle mocno podbudowała drużynę, że bedą w stanie strzelić minimum 2 bramki przeciwko Dudelange. Zadziała efekt nowej miotły czy nie tym razem?

20.15: Lech Poznań – KRC Genk | Typ: 1 | Kurs: 3.52 (STS)

Lech Poznań w pierwszym meczu nie stworzył sobie za dużo okazji. Genk był zespołem dużo lepszym i należy uznać, że wynik 0:2 to najniższy wymiar kary, jaki mógł zespół „Kolejorza” otrzymać. Tym razem zawodnicy Ivana Djurdjevicia zagrają na swoim stadionie i będą wspierani przez własnych kibiców.

Póki co w Ekstraklasie nie znalazł się żaden zespół, który chociażby urwał punkty Lechowi. Może 3. zespół poprzedniego sezonu ligi polskiej pokaże swoje umiejętności i odrobi u siebie straty z pierwszego meczu.

20.30: KAA Gent – Jagiellonia Białystok | Typ: 2 | Kurs: 7.06 (STS)

Bardzo długo bronili się piłkarze Ireneusza Mamrota w pierwszym meczu z Gentem. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, to goście w 85. minucie zdobyli bardzo cenną bramkę, która stawia ich w lepszej sytuacji przed rewanżem.

W poprzedniej rundzie Jagiellonia na wyjeździe zagrała kapitalne i kosmiczne spotkanie, czego efektem był wynik 4:4 z Rio Ave, a równie dobrze wicemistrzowie Polski mogli wygrać to spotkanie. Jeżeli tylko Jagiellonia powtórzy styl gry w jakim zagrali z Rio Ave, to mają szanse na powalczenie o sensację.

Stawka: 5zł | Łączny kurs: 40.26 | Możliwa wygrana: 177,14zł

Więcej o: