Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Wisła Płock, Korona, Pogoń i Zagłębie Sosnowiec grają o pierwsze zwycięstwo. Taśma dnia

W piątek odbędą się dwa spotkania Lotto Ekstraklasy. Najpierw Wisła Płock zagra z Koroną Kielce, a później Zagłębie Sosnowiec zmierzy się z Pogonią Szczecin. Wszystkie te zespoły grają o swoje pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.

Godz. 18.00: Wisła Płock - Korona Kielce | Typ: X | Kurs: 3.30 (STS)

Zarówno Wisła Płock, jak i Korona Kielce w tym meczu będą walczyły o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie ligowym. Wisła Płock przegrała na inaugurację Lotto Ekstraklasy u siebie z Lechem Poznań (1:2), a w ostatniej kolejce "Nafciarze" zremisowali na wyjeździe z Górnikiem Zabrze (1:1). Taki sam bilans spotkań (a także bilans bramkowy) mają zawodnicy Gino Letteriego. Kielczanie w pierwszym meczu zremisowali z Górnikiem Zabrze 1:1, a w minionym tygodniu przegrali u siebie z Legią Warszawa 1:2.

>>> Ekstraklasa. Wisła Płock - Korona Kielce. Kiedy mecz i gdzie obejrzeć? [Transmisja]

Godz. 20.30: Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin | Typ: X | Kurs: 2.90 (STS)

W piątkowy wieczór na przeciwko siebie staną dwa zespoły, które jak do tej pory mają zerowy dorobek punktowy, a pierwsze spotkania w nowym sezonie ligowym przegrali. Zagłębie kolejno od Piasta Gliwice (1:2) oraz od Zagłębia Lubin (1:2), natomiast Pogoń Szczecin od Miedzi Legnica (0:1) oraz od Piasta Gliwice (0:2). Na pewno po tym meczu przynajmniej jeden zespół zdobędzie sobie pierwsze punkty w nowym sezonie. Być może dojdzie do podziału punktów i obydwa zespoły zgarną po oczku, a być może któryś z nich wygra i zagarnie całą pulę.

>>> Ekstraklasa. Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin. Kiedy mecz i gdzie obejrzeć? [Transmisja]

Stawka: 5zł | Łączny kurs: 9.57 | Możliwa wygrana: 42,10zł

Więcej o: