Liga Mistrzów. Wydarzenie dnia. Legia Warszawa - Spartak Trnava

Już w najbliższy wtorek Legia Warszawa podejmie Spartak Trnava. Będzie to pierwsza potyczka w ramach II rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Jak te spotkanie widzą bukmacherzy?

Legia Warszawa - Spartak Trnava (STS)

W pierwszej rundzie Legia Warszawa pewnie (w szczególności w meczu rewanżowym) pokonała irlandzki Cork City 4:0. Teraz przed zawodnikami Deana Klafuricia kolejne zadanie i kolejny rywal. Tym razem będzie to Spartak Trnava.

Na pewno dla mistrzów Polski dobrą informacją będzie powrót Mateusza Wieteski, który mecz rewanżowy z Cork City zakończył przedwcześnie z powodu drobnego urazu. Obrońca Legii nie zagrał w sobotę z Zagłębiem Lubin (1:3), ale na wtorkową potyczkę już powinien być gotowy. Na pewno nie zagra za to Michał Kucharczyk. Na sobotniej konferencji prasowej Dean Klafurić przyznał, że skrzydłowy będzie dostępny dopiero na mecz rewanżowy ze Spartakiem Trnava.

W poniedziałek zwycięzca tego dwumeczu poznał już swojego rywala. Legia Warszawa lub Spartak Trnava w III rundzie kw. do Ligi Mistrzów zagra z wygranym dwumeczu Crvena zvezda Belgrad - Suduva Mariampol. Natomiast przegrany zagra w III rundzie kwalifikacji do Ligi Europy i tutaj będzie czekać wygrany dwumeczu Dudelange - Drita Gniljane.

Kursy na zwycięstwo:

Legia - 1.42

Remis - 4.10

Spartak - 7.87

Kursy na liczbę goli:

Poniżej 1,5 gola: 3.15

Powyżej 1,5 gola: 1.35

Poniżej 2,5 goli: 1.75

Powyżej 2,5 goli: 2.05

Poniżej 3,5 goli: 1.25

Powyżej 3,5 goli: 3.55

Więcej o: