Mundial 2018. Mecze półfinałowe. Typy Francja - Belgia, Chorwacja - Anglia

We wtorek i środę zostaną rozegrane mecze półfinałowe mistrzostw świata. Francja zagra z Belgią, a Chorwacja z Anglią. Oto najciekawsze typy

10 lipca godz. 20.00: Francja - Belgia | Typ: 1 | Kurs: 2.45 (STS)

Pierwszy pojedynek półfinałowy będzie niezwykle ważny dla Thierry'ego Henry. Były francuski napastnik przez lata był ostoją "Trójkorolowych", a teraz od dwóch lat jest jednym z asystentów/trenerów u Roberto Martineza, czyli selekcjonera Belgów. W tej potyczce zmierzą się przeciwko sobie zespoły, które jeszcze nie zaznały smaku porażki na tych mistrzostwach. Belgowie wygrali wszystkie pięć spotkań podczas tego turnieju, natomiast Francuzi wygrali cztery z nich i jedno zremisowali (ostatnie w fazie grupowej z Danią, kiedy "Les Bleus" mieli pewny awans).

Francja - Belgia relacja na żywo

11 lipca godz. 20.00: Chorwacja - Anglia | Typ: X | Kurs 3.05 (STS)

Anglicy maja podbudowane ambicje, którzy nie byli stawiani w gronie faworytów mistrzostw świata, a co najwyżej jako "czarny koń", który mocno namiesza, a obecnie zespół Garetha Southgate'a jest bliski gry w finale mundialu. Naprzeciw "Synów Albionu" staną waleczni Chorwaci. Problemem tego zespołu mogą być kontrowersje pozaboiskowe i w tej konsekwencji wyrzucenie Ognjena Vukojevicia ze sztabu reprezentacji, a także ze spraw typowo boiskowych to to, że w fazie pucharowej dwukrotnie zespół Zlatko Dalicia musiał aż grać konkurs rzutów karnych. 240 minuty rozegrane w ciągu ostatniego tygodnia może odbić się w półfinale na Chorwatach. 

Stawka: 5zł | Łączny kurs: 7.47 | Możliwa wygrana: 32,86zł

Więcej o: