Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Taśma dnia. Najlepsze typy na sobotę (23.06)

Przed nami 10. dzień mistrzostw świata, podczas którego rozegrane zostaną dwa mecze grupy F oraz jedno z grupy G. Oto co o tych spotkaniach sądzą bukmacherzy

14.00: Belgia – Tunezja | Typ: 1 | Kurs: 1.37

Mecz rozpoczynający sobotnie granie. Tunezja w poprzednim meczu bardzo pechowo przegrała z Anglią, ponieważ bramkę, która dała wyspiarzom zwycięstwo zdobył Harry Kane w 91. minucie. W całym meczu piłkarze z północnej Afryki sprawiali pozytywne wrażenie i jeżeli ponownie zagrają z takim zaangażowanie, jak w pierwszej serii gier to na pewno na psują krwi Belgom.

Belgom, którzy na inaugurację mundialu wygrali 3:0 z Panamą. Pretendenci do wygrania mistrzostwa długo męczyli się z zespołem z Ameryki Środkowej, ale kiedy na początku drugiej połowy Mertens umieścil piłkę w siatce, tak od tego momentu lepiej układała się gra zespołu Roberto Martineza. Wydaje się, że piłkarze z Beneluxu mają na tyle dużo umiejętności, aby nie dać większych szans Tunezyjczykom i zapewnią sobie w sobotę awans do fazy pucharowej.

17.00: Korea Południowa – Meksyk | Typ: 2 | Kurs: 1.70

Spotkanie, którego faworytem jest tylko jeden zespół i mowa o Meksyku. Po udanym meczu z Niemcami na pewno piłkarze z Ameryki Północnej będą chcieli podtrzymać dobrą passę i dzięki zwycięstwu w sobotę mogą zapewnić sobie już awans do fazy pucharowej mistrzostw świata.

Wydaje się, że okazja ku temu jest bardzo dobra, ponieważ Korea południowa jest obecnie słabej formie. Na inaugurację mundialu przegrała ze Szwecją, a licząc 5 ostatnich spotkań, to tylko raz azjatyccy zawodnicy mogli cieszyć się ze zwycięstwa (w meczu z Hondurasem), jedno spotkanie zremisowali i trzy przegrali. To nie może się dobrze skończyć, chyba że Koreańczycy sprawią mega sensację.

20.00: Niemcy – Szwecja | Typ: 1 | Kurs: 1.50

To spotkanie opisywaliśmy już dokładniej w ramach „Wydarzenia dnia” . Niemcy liczą na znacznie większa skuteczność swojego zespołu, niż w meczu z Meksykiem. W szczególności w drugiej połowie meczu z drużyną z Ameryki Północnej mieli dużo okazji, ale byli bardzo nieskuteczni, albo bardzo dobrze bronił Ochoa. Dla Niemców broniących tytulu mistrzów świata to mecz o wszystko, bowiem przegrana pozbawi ich szans na awans do fazy pucharowej.

Szwedzi nie zachwycili w spotkaniu z Koreą Południową, a jedyną bramkę zdobyli po rzucie karnym. Co na pewno jest na korzyść dla Szwedów, to fakt, że to Niemcy w przypadku dłużej utrzymującego się remisu będą musieli się bardziej otworzyć, co stworzy możliwość do skutecznego skontrowania „Die Mannschaft”.

 Stawka: 5zł | Łączny kurs: 3.49 | Możliwa wygrana 15.35zł